Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Časově efektivní návštěva veletrhu s MSV TOUR 2018

Zažijte veletrh MSV jinak s nabídkou komentovaných prohlídek expozic

Průmysl 4.0, roboty i průmyslová údržba na trasách MSV TOUR 2018


Komentované prohlídky Mezinárodního strojírenského veletrhu neboli MSV TOUR 2018, představují zajímavé prolnutí odborného programu a přímé návštěvy expozic. Snadno a bez čekání mohou návštěvníci využít služby společnosti Trade Media International, která ve spolupráci s BVV Brno již podruhé organizuje prohlídku tematických tras (www.msvtour.cz).


Koncept je snadný. Během veletržního týdne, v předem stanovených časech, startují několikrát denně předem stanovené trasy, které vždy spojuje jedno téma. Předem registrovaná skupina účastníků pak během maximálně dvou hodin prochází s průvodkyní veletrhem, kdy jej čeká až deset předem domluvených zastávek, na kterých pozná možnosti technologií představených na partnerských zastávkách. Po skončení trasy je již na účastnících, zda se vydají zpět do hloubky prostudovat představené exponáty, nebo dají přednost dalším technologickým lákadlům MSV 2018.

Letošním lákadlem a zároveň tématy tras bude opět fenomén doby a hlavní téma letošního veletrhu, tedy Průmysl 4.0, který mohou návštěvníci navštívit dokonce na dvou odlišných a logicky spjatých trasách.

Napříč výstavištěm je silně zastoupen každý rok také segment průmyslové robotizace. Pokud nechcete tápat, kde najít zajímavé exponáty robotů i přidružených komponent, včetně těch zaručující bezpečnost robotických aplikací, trasa roboty, je ta pravá.

Novou trasou letošního ročníku je výběr expozic představující řešení v oblasti průmyslové údržby a diagnostiky, což je téma, která i právě v době Průmyslu 4.0 získává na oblibě. Ostatně důkazem toho je i letošní Fórum údržby, které se těší zájmu také u vyššího managementu předních tuzemských průmyslových firem.

Rekordní počet vystavovatelů na ploše rozsáhlého výstaviště dává tušit, že i letos Mezinárodní strojírenský veletrh nabídne mnohé. Zejména, pokud máte času nedostatek a některé z témat je pro Vás motivací k účasti na předním tuzemském veletrhu, zvažte včasnou registraci na trasách MSV TOUR, protože počet účastníků je na každý den omezen. Právě registrace k účasti je jedinou podmínkou, jak služby využít, protože je opět možné MSV TOUR absolvovat zdarma.

Více o možnostech registrace i výběru zastávek jednotlivých tras najdete na www.msvtour.cz.

Jak to vypadalo v roce 2017? Nahlédněte do projektu MSV TOUR na vybraných fotografiích.


Datum: 10.9.2018 14:13:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště