Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
3.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

CAIM představí, jak interim management pomáhá průmyslu

 

Česká asociace interim managementu (CAIM) pořádá v rámci MSV konzultační setkání na téma Využití interim managementu v průmyslu. Uskuteční se v úterý 8. 10. od 10 do 16 hodin v pavilonu A1 v prostorách akce Hospodářské komory Brno nazvané Kontakt-Kontrakt.

Zájemci mohou přijít prodiskutovat své problémy, ale i rozvojové záměry a možnosti spolupráce se zkušenými interim manažery, nebo se jen seznámit se s fungováním asociace či principy práce interim manažerů.

Konzultace poskytnou interim manažeři, kteří působí v průmyslových firmách a mají několikaleté zkušenosti, například Petr Karásek a jeho tým, který se podílel na záchraně automobilky TATRA, společnosti Kovosvit MAS nebo restrukturalizaci podniku ŠKODA TRANSPORTATION.

Nedostatky a chyby v řízení firem mohou být různé a majitelé či manažeři si je většinou odmítají přiznat, čímž své firmy brzdí v rozvoji nebo dokonce ohrožují. „Velmi často se setkáváme ve firmách s chybějící jasnou, atraktivní a měřitelnou vizí, rozpracovanou do dlouhodobě udržitelné strategie, která je pravidelně revidována a inovována. Majitelé si bohužel neuvědomují důležitost strategie a nevnímají hrozby, které jsou s tím spojené,“ uvedl Petr Karásek, místopředseda České asociace interim managementu.

CAIM je přední českou organizací sdružující interim manažery, zprostředkovatele v oblasti interim managementu, právnické a fyzické osoby využívající interim management či zajímající se o něj. Posláním CAIM je rozvíjet informovanost, povědomí a know-how o interim managementu a budovat tak silné zázemí pro růst kvalitních českých interim manažerů. Členové asociace pomáhají společnostem přežít, řídit změny a důležité projekty, vyrovnat se s nedostatkem či výpadkem odborných kapacit nebo se změnou situace na trhu.

Datum: 2.10.2019 8:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště