Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Bystronic umožňuje svým zákazníkům přechod do produktivní a udržitelné budoucnosti


Tradičním vystavovatelem na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu je již po mnoho sezon společnost Bystronic Czech Republic s.r.o., která nabízí uživatelsky orientované systémy a služby pro řezání laserem, pro automatizaci a pro ohýbání. Svoji základnu má ve švýcarském Niederönzu odkud expanduje do celého světa.

Po roční odmlce, kterou způsobila covidová pandemie Bystronic Czech Republic má opět svoji expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. „Vrátili jsme se jako mnoho dalších firem. Výpadek ročníku jsme nijak zvlášť nepocítili. V Brně máme demo centrum a zákazníky jsme zvali tam, ale zaznamenali jsme výpadek nových kontaktů,“ potvrdil Dominik Tesař obchodní zástupce společnosti a rozhodně má, co předvést stávajícím i novým zákazníkům. 

Firma Bystronic se vydává novým směrem, je to směr chytré výroby, to znamená, že umíme zákazníkovi nabídnout zpracování plechů, i co se týče digitalizace. Tento ročník bychom velice rádi prezentovali, že jsme schopní zákazníka vést od objednávky až po finální produkt v automatizované verzi,“ představil Dominik Tesař rozsah, v jakém rozsahu je společnost schopna postarat o zákazníka

A na otázku, proč bychom měli navštívit stánek Bystronic Czech Republic, odpověděl obchodní zástupce globální technologické společností v oboru opracování plechů bez jakéhokoli zaváhání. „Jsme jedni z předních výrobců plechotvářecích strojů, umíme nabídnout velké portfolio automatizace softwarového zázemí. Určitě proto, abychom se pobavili, kam je možné se posunout v samotné výrobě,“ uzavřel krátké povídání Dominik Tesař.

 

Datum: 8.11.2021 17:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště