Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Antalis | BRANOPAC

PAV A2 029

Nová generace bublinkových fólií

Technologie New Air I.B. Express s fóliemi Bubble Wrap® IB je považována za revoluční řešení, protože vyrábí bublinkové fólie přímo v místě balení. To znamená, že si uživatel nafoukne tolik běžných metrů bublinkové fólie, kolik potřebuje. Odpadá tudíž nákladné skladování, složitá manipulace a vysoké přepravní náklady. Velkou výhodou Bubble Wrap I.B. je téměř nemožnost prasknutí, a to díky zvoleným parametrům fólie.

Pro zvýšení atraktivnosti fixačních materiálů byla na trh uvedena fólie Bubble Wrap I.B. Expressions, fixační fólie v různých tvarech, barvách a s možností brandingu – umístění loga přímo na fólii. Toto řešení posiluje značku a zákazníkům k dodanému zboží přináší mj. i wow efekt z rozbalení. Pozitivní emoce ve vás může vyvolat sdělení ve formě nafouknutých motivů, které mohou být v různých tvarech např. srdce, smajlíka nebo textu Thank you, Merry Christmas, Happy Holidays a další. Tímto se fixační materiál stává efektivním marketingovým nástrojem a dodavatel tak získává více možností, jak si udržet zákazníky a odlišit se od svých konkurentů.

Easy to use – On Demand Packaging – WOW effect – Innovation – Emotion – Design – Versatille Cushioning System – Warehouse & Storage Savings

Tato řešení lépe chrání než běžné bublinkové fólie a minimalizují nároky na skladovací prostory a manipulaci, protože výplňový materiál se nafukuje přímo v místě balení. Také díky technologii On-Demand vzniká méně odpadu a nedochází k nadměrnému odvíjení materiálu při balení. Snadná manipulace a poddajnost fólie při balení minimalizuje prostoje a šetří také životní prostředí snížením počtu kamionů, které bublinkové fólie do firem navážejí.

www.antalis-branopac.com

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště