Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Boxie nově zahřeje i zchladí! HESTEGO a.s. představuje FRESH BOXIE

 

FRESH BOXIE se nově zákazníkům postará také o nákupy potravin a donášky jídla. Po úspěšném uvedení inovativního řešení soukromého zásilkového boxu „BOXIE“, který umožňuje nezávislost uživatele na doručovacích společnostech, tradiční česká strojírenská firma přichází s další novinkou. FRESH BOXIE – zásilkový box, který umí převzít a následně buď zahřívat jídlo z donášky, nebo chladit čerstvé potraviny.

FRESH BOXIE umí nákup, jak chladit v případě nákupu čerstvých potravin, tak udržovat teplá hotová jídla z donášky.

Během komunikace se zákazníky jsme byli překvapeni, jak rychle se Boxie stal součástí jejich životů. Velmi často jsme se setkávali s dotazem, zda se do BOXIE může zasílat i nákup potravin. Také jsme obdrželi mnoho požadavků střídavě na vyhřívaný či chladicí box. No a v HESTEGU jsme zvyklí přání zákazníků plnit,“ říká obchodní ředitel společnosti HESTEGO a.s. Lukáš Bára.

Doposud potraviny v soukromém boxu vydržely pouze omezenou dobu. Zvláště ve vyšších teplotách začne doručený nákup rychle ztrácet svoji kvalitu. Chladicí box je pak řešení, které nákup udrží čerstvý několik hodin. Právě tak je důležité pro hotová teplá jídla udržet jejich teplotu stabilní, aby nedocházelo k množení bakterií.

            

Při vývoji jsme byli v těsném kontaktu jak s doručovateli potravin a roznáškovými službami, tak s hygienickou stanicí. Díky tomu jsme se ujistili, že FRESH BOXIE kromě praktičnosti splňuje i bezpečnostní parametry. Pro teplé potraviny potřebujeme udržet teplotu boxu nad 63 °C, naopak pro chlazené potraviny potřebujeme udržovat pod 7 °C,“ vysvětluje vedoucí vývoje společnosti HESTEGO a.s. Miroslav Mlýnek. 

HESTEGO od uvedení BOXIE na trh ukazuje jak doručovacím společnostem, tak zákazníkům nový směr, kterým si mohou zjednodušit život. Přijímání zásilek bez nutnosti komunikace s kurýrem, bez uzpůsobování svého časového rozvrhu či bez hledání výdejního místa je pohodlnější variantou dnes již extrémně oblíbených veřejných výdejních boxů.

          

FRESH BOXIE je v současnosti dodáván v jednom rozměru, a to 75x48x74 cm. Vnitřek zásilkového boxu je dobře utěsněn proti teplotním ztrátám. Boxie je vybaven dotykovým displejem, scanerem čarových kódů, automatickou váhou a vnitřní kamerou. „Ze statistik, které máme k dispozici, se ukazuje, že nejčastější rodinný nákup se skládá ze šesti tašek, které se do BOXIE bez problému vejdou,“ dodává Lukáš Bára.

Nový chladicí FRESH BOXIE se dá objednat na shop.boxie.cz.

O společnosti HESTEGO a.s.

Společnost HESTEGO a.s. je moderní česká strojírenská firma specializující se na zpracování komplexních výrobků z plechu. Nabízí české produkty se špičkovým konstrukčním řešením s kvalitním českým servisem a programovým vybavením. Chytré úložné boxy BOXIE jsou jedním z produktů HESTEGO a.s., na které firma používá komponenty vlastního vývoje.

 

Datum: 2.5.2022 9:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště