Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Bottling Printing: Specialista na průmyslové značení a kódování výrobků

 

Jsme specialisté na průmyslové značení a kódování výrobků. Již od roku 1993 nabízíme ty nejlepší tiskařské technologie z Německa, USA či Velké Británie. Čárové kódy, data spotřeby, data matrix kódy, šarže, etikety… s námi si na svoje výrobky natisknete cokoliv potřebujete. Snadno integrujeme dopravníky a manipulátory do vašeho provozu a úspěšně realizujeme kompletní automatické linky.

Pomáháme firmám s výběrem vhodné technologie pro jejich potřeby. A ke všem tiskárnám poskytujeme rychlý autorizovaný servis.

Usilujeme o to, abyste už nikdy nemuseli přemýšlet, jakou technologii nebo jakou tiskárnu využijete – protože bude jednodušší obrátit se na nás.

Existujeme pro to, abyste měli dokonalý přehled o svých výrobcích a mohli je jednoduše sledovat i do-hledat – ať už leží na výrobní lince, ve vašich skladech nebo už jsou v oběhu. Začali jsme v Česku, pokračovali na Slovensko a dnes už působíme také v Rumunsku.

 

Kontinuální inkjet
Nejrozšířenější značicí technologie pro bezkontaktní tisk malých znaků v různých barvách.

Laserové technologie
CO2 lasery, diodové lasery, vláknové lasery, 3D lasery a odsavače zplodin. Tito perfektní pomocníci pro trvalé značení primárních výrobků se hodí zejména na výrobní a balicí linky se stálou rychlostí výroby.

Aplikátory a tiskárny etiket
Aplikátor umí lepit etikety na krabice, bedny i palety – a navíc se sám synchronizuje s vaší výrobní nebo balicí linkou, takže nemusíte zastavovat provoz.

Termotransferové tiskárny
Tisk přes termotransferové pásky ve spoustě barev i velikostech doporučujeme zejména do potravinářského nebo farmaceutického průmyslu. Obaly se tisknou prázdné, ještě před naplněním.

Automatizace značení
Jen kódovací systém vám nestačí? Navrhneme pro vás celou linku! Karusely, dopravníky, manipulátory, stopery, tiskárny, kamery i software. Zařídíme pro vás značicí linku od úvodního projektu až po instalaci zařízení. Možnosti integrace značicí technologie do automatických a robotických linek nebo jednoúčelových zařízení.

 

 

Datum: 30.10.2021 10:37:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště