Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BOMAR, spol. s r.o.

 

Společnost BOMAR se zabývá vývojem a výrobou pásových pil na kov, pilo-vrtacích linek, automatických řezacích center, délkových dorazů a řezného příslušenství.

Ve výrobním programu společnosti jsou k nalezení jak ruční a mobilní pily, tak i hydraulické a CNC-řízené automaty s možností oboustranných úhlových řezů, určené pro řezání ocelových materiálů téměř jakýchkoliv rozměrů. Součástí výroby je také bohatý program manipulačních systémů obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače.

Za dobu své existence, společnost prodala více než 60 000 pásových pil a v současnosti zaměstnává více než 200 pracovníků ve dvou montážních závodech v ČR. Od roku 2014 je společně s firmou EXACTCUT a CTM členem mezinárodního společenství výrobních firem BEC Group Solutions.

Proline 520.450 ANC
Tato dvousloupová automatická pásová pila je určena pro kolmé řezy až do průměru 450 mm. Tvrdokovové vedení pilového pásu, hydraulicky ovládaný posuv materiálu a nastavení optimální rychlosti řezu, jsou předpokladem vynikajících řezných výkonů. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné i automatická regulace přítlaku pilového pásu do řezu. Pilu lze díky velkému množství volitelného příslušenství a manipulační techniky rozšířit dle individuálních požadavků.

Topline 510.350 DGH
Jednoduché a komfortní ovládání, robustní dvousloupová konstrukce. Efektivně využitý potencionál pásových pil řady Topline nabízí ideální a cenově výhodné řešení i těch nejnáročnějších požadavků na dělení materiálu.
Velkou výhodou pily je možnost upínání materiálových svazků o velikosti od 5 x 5 mm do 510 x 187 mm. Pilu lze díky velkému množství volitelného příslušenství a manipulační techniky rozšířit dle individuálních požadavků.

www.bomar.cz

Datum: 2.8.2015 13:51:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště