Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Blum nabízí pokrokové měřicí a testovací technologie

 

 

Firma Blum představuje světovou špičku v in-procesním měření uvnitř CNC obráběcího stroje. Produktové portfolio nabízí sondy pro měření, kontrolu a kompenzaci prakticky všech výkresových veličin. Tato řešení společnost dodává na klíč, včetně implementace do výrobního cyklu kusové či sériové výroby. Zcela zásadní je přitom úspora vyplývající z nižší zmetkovitosti, nákladů na lidské zdroje, či vyšší produktivity.

V posledních letech uvedl Blum na trh několik novinek, které budou prezentovány také na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Jedná se zejména o „Portable spindle control“ (PSC), což je mobilní testovací stanice pro kontrolu vřeten obráběcích strojů. Detailní analýza jednoho vřetene trvá přibližně 15 minut. Uživatel má tak možnost efektivně zhodnotit technický stav svého strojního parku a naplánovat preventivní údržbu.

Ve spolupráci s firmou Ceratizit společnost vyvinula systém elektronicky ovládané vyvrtávací tyče KOMFLEX. Přes radiový vysílač RC66 dokáže tato tyč kompenzovat naměřené odchylky a bez zásahu operátora držet vyvrtávané průměry v mikronových tolerancích. Laserový systém LC50 DIGILOG se stává spolehlivým prostředkem na cestě k bezobslužným provozům. Kromě těchto technologických novinek však budou, jako již tradičně, prezentovány také mainstreamové obrobkové a nástrojové sondy.

                       

 

Datum: 11.5.2022 8:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště