Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Představujeme řečníky konference Biomorfní průmysl: Zbyněk Bolcek

 

Vystoupení bude součástí konferenčního bloku s názvem „Infrastruktura ekonomiky 2030 – využití 5G/6G technologie a sítí ve výrobních a logistických firmách a kyberbezpečnost". Konference Biomorfní průmysl se uskuteční v pavilonu E (sál E2) ve čtvrtek 6. října 2022. Jedná se o součást projektu Digitální továrna 2.0.

Zbyněk Bolcek
Managing Partner Grant Thornton Advisory

Zbyněk Bolcek působí v Grant Thornton Advisory na pozici Managing Partner, kde se expertem v oblasti elektronických komunikací a technologií, dále pracuje i na projektech v oblastech energetiky, bankovnictví a dopravy. V poradenství působí 23 let a má bohaté zkušenosti v oblasti ekonomické a soutěžně-právní regulace, odvětvové politiky, firemní a produktové strategie, prodeje a dalších oblastí business developmentu zejména telekomunikačních a technologických firem.

Dříve než nastoupil do společnosti Grant Thornton, Zbyněk spoluzaložil a vedl marketingový a produktový tým největšího virtuálních mobilního operátora v Polsku, pracoval jako vedoucí produktového oddělení ve společnostech Telefónica O2 Czech Republic, Český Telecom a GTS CZECH. Zbyněk je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Zbyněk má bohatou přednáškovou činnost – vedle Mezinárodního strojírenského veletrhu vystupoval na mnoha telekomunikačních konferencích v ČR i zahraničí, autorem odborných studií a dále je vedoucím pravidelného Průzkumu využívání internetu v ČR.

Datum: 23.9.2022 11:07:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště