Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Bibus letos na strojírenském veletrhu slaví


Brněnská rodinná firma letos slaví 30 let od svého založení a zároveň i třicet let účasti na veletrzích na brněnském výstavišti. A to si zaslouží pořádnou oslavu! Na rozlehlém stánku Bibus v hale V byly každým rokem stěny plné konstruktérských dílů, kardanů, elektromotorů, spojek, tlumičů i ventilů. Letos je tu jediný exponát, ve skleněné vitríně zde neúnavně buší padesátikilová kovadlina do tlumiče rázů. Hlavním prvkem je letos velký bar s jednoznačným poselstvím: „Letos chceme s našimi zákazníky oslavit výročí!

Zeptali jsme se ředitele společnosti Bibus, pana Daniela Charváta, co je za změnou způsobu prezentace na Mezinárodním strojírenském veletrhu a zda tu najdeme bar i příští rok a zákazníci budou objednávat po internetu?

To ne, příští rok už v naší expozici zase předvedeme co největší sortiment přímo tady na stánku. My nejsme oblečení nebo rohlíky, naše produkty jsou hodně specializované a je třeba pečlivě vybrat přesný produkt podle specifikací konstruktéra. Zákazníci si sice najdou spoustu informací na internetu, ale nic nenahradí možnost přímé konzultace s odborníkem, který jim přesně poradí technologii a specializované produkty pro konkrétní použití. Proto naší stěžejní pozicí jsou obchodníci, kteří navštěvují zákazníky, aby mohli společně vyřešit přesné zadání zakázek. Proto bude i příští rok klasická expozice s prezentací ukázky našich produktů.

Plánujete tedy už dnes účast pro příští rok?

Určitě, jsme brněnská firma, majoritní vlastník je ve Švýcarsku, ale tato pobočka byla založena před třiceti lety. Vystavujeme hned od prvního roku, což byl 1992. Patříme sem, jsme strojírenská firma, nabízíme tisíce komponent včetně mechatroniky, pneumatiky či hydrauliky.

 

Datum: 4.10.2022 14:24:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště