Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

AYES implementuje chytré brýle a rozšířenou realitu do průmyslu

 

Specializujeme se na dodávku chytrých brýlí a využití rozšířené reality při digitalizaci průmyslové výroby. Poskytujeme nejen široký výběr hardware a software řešení, ale především jsme našim zákazníkům partnerem v oblasti servisu, poradenství a navazujících služeb, jako jsou vývoj obsahu pro chytré brýle nebo 3D vizualizace dat.

Zlepšujeme podmínky práce především týmům servisu a údržby a zvyšujeme efektivitu, rychlost a kvalitu procesů vedoucí k úsporám nákladů. Naše služby jsou důležitým základním kamenem digitalizace každé průmyslové výroby a přispívají ke snižování uhlíkové stopy.Kde nás najdete na MSV 2022? Těšíme se na vás v pavilonu F v sekci Digitální továrna, na stánku číslo 134.

Efektivní nástroj pro digitalizaci procesů

Chytré brýle s rozšířenou nebo smíšenou realitou se stávají každodenním pracovním nástrojem, který zaměstnancům uvolňuje ruce pro práci a umožňuje prohlížet či sdílet informace v reálném čase. Přináší nové možnosti operátorům, technikům údržby a servisu v terénu a zvyšují produktivitu, kvalitu a bezpečnost práce.

Brýle poskytují zaměstnancům v první linii (servisním technikům, montážníkům, operátorům, …) informace prostřednictvím rozšířené nebo smíšené reality. V situaci s omezeným cestováním jsou to také skvělým řešení pro vzdálený servis či údržbu, podporu zákazníkům, instalaci strojů apod.

Implementací technologie máme za cíl zajistit podporu člověka v nejrůznějších průmyslových procesech. Brýle dále zvyšují produktivitu a snižují operativní náklady, díky čemu dosahují rychlé návratnosti investice.

        

Výběr chytrých brýlí

Existují různá kritéria, která jsou nutná posoudit pro správný výběr brýlí. Chytré brýle musí například splňovat nároky na práci v průmyslových podmínkách (odolnost proti hluku, prachu, teplotním změnám aj.). Celkový výkon chytrých brýlí záleží na více aspektech, ovlivňuje jej například životnost baterie, rozlišení kamery, výkon zvuku, ovládání, operační systém aj. Přijetí této technologie a finální úspěch jejího nasazení ovlivňuje také komfort při nošení po celou dobu směny a kompatibilnost s ochrannými pracovními pomůckami.

Pomohli s realizací u více než 100 zákazníků, například MAGNA, Mondi, AGC, MD Elektronik, Continental, Deloitte, ČEZ aj. Dohromady jsme implementovali přes 500 kusů chytrých brýlí ve více jak 30 zemích.

Jaké produkty naleznete na našem stánku?

Výběr správných chytrých brýlí záleží zejména na prostředí, použití a preferencích uživatelů.

Zajímá vás, jak se brýle ovládají nebo jak vypadají 3D vizualizace dat? Na našem stánku si budete moct na vlastní kůži vyzkoušet nejrůznější značky brýlí jako je RealWear, Microsoft HoloLens, Vuzix, Google Glass, Oculus a další.


Chytré brýle RealWear Navigator™ 500 jsou světová jednička v oblasti hands-free technologií v průmyslu.

 

Chytré brýle Microsoft HoloLens 2 jsou světová jednička v oblasti smíšené reality.

 

Jedny z dalších produktů v naší nabídce:

 

VUZIX M4000

 

GOOGLE GLASS EE 2

 

 

OCULUS QUEST

 

Více informací o společnosti AYES získáte na webu ayes.cz.

Sledovat nás můžete také na sociální síti LinkedIn.

 

 

Datum: 14.9.2022 16:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště