Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

AutoCont Control Systems vystaví produkty a novinky společnosti Mitsubishi Electric

 

Stejně jako již několikrát v minulosti, i letos bude naše společnost jediným vystavovatelem produktů a novinek společnosti Mitsubishi Electric, což svědčí nejen o stabilitě naší společnosti, ale také o záměru i nadále pokračovat v dodávkách a podpoře produktů tohoto výrobce.

Naše motto pro letošní rok zní: „MITSUBISHI UMÍME“. To znamená, že na rozdíl od ostatních dodavatelů jako jediní nasazujeme v našich aplikacích výhradně komponenty tohoto výrobce. Díky tomu máme rozsáhlé praktické zkušenosti s jejich využitím napříč všemi průmyslovými obory.

K největším lákadlům bude jistě patřit řada novinek produktů společnosti Mitsubishi Electric, přičemž většina z nich bude mít zde svou premiéru. Bude se jednat o novou řadu PLC s označením FX5UJ, modernizované panely řady GS200-N, dále pak frekvenční měniče série FR-E800 a nejvýkonnější servopohony s onačením MR-J5. Jelikož některé z novinek nejsou zatím dostupné ani prostřednictvím oficiálních distributorů a zastoupení, věříme, že zájemci z řad zákazníků si tyto produkty a informace o nich nenechají ujít.

Z dalších vystavovaných produktů budou k vidění velkoplošné displeje společnosti Siebert Group, operátorské panely od Beijer Electronics, planetové převodovky a ozubené hřebeny výrobce Apex Dynamics, distribuované systémy společnosti Crevis  a nově také RFDI technologie SIEMENS spolu s ukázkou našich praktických aplikací.

Protože se jedná převážně o strojírenský veletrh, budeme rovněž prezentovat naše další úspěšné aplikace z této oblasti. Např. systém sběru provozních dat z CNC strojů různých výrobců, nebo ukázky aplikací s průmyslovými roboty.

 

Datum: 28.10.2021 9:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště