Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
5.-9.10. 2020

Mezinárodní strojírenský veletrh

ARBURG přináší nové trendy pro efektivní využití energie

 

Cílem společnosti ARBURG, spol. s r.o. bylo na veletrhu prezentovat aktivity spojené s úsporami energií, které již po celá léta implementuje do všech svých poboček. Jde o optimalizovanou spotřebu energie ve výrobních zařízeních a budovách. Tuto efektivitu lze dále také zvýšit například tepelnou izolací nebo snížením odporu v proudění.

„Pokud váš podnik vyrábí vysoce hodnotné vstřikované výlisky pro obory automobilového průmyslu, obalů, elektroniky, lékařských nástrojů a optiky a další zboží, naše společnost vám nabídne zcela specifická systémová řešení. Ta vám umožní dosáhnout maximální produktivity,“ uvedl Daniel Orel vedoucí projektu automatizace a projekty. Například práškové vstřikování (PIM) umožňuje úspornou sériovou výrobu vysoce přesných dílů s výbornou kvalitou povrchu z kovu (MIM) nebo keramiky (CIM). Největší výhodou vícefázového procesu je svoboda tvarů. Firma zajistí zřetězení jednotlivých kroků procesů.

Pro plně automatickou sériovou výrobu vnitřních vodičů pro konektory Fakra vytvořila společnost ARBURG koncepci výrobní jednotky, která denně zastříkne až 72 000 vývodů. Příslušná robotická a periferní zařízení se vyznačují velmi přesnou a hbitou manipulací s nejdrobnějšími zálisky. Společnost také vyrábí pokrokovou, hospodárnou a technicky vysoce vyspělou vstřikovací techniku, která pomáhá snižovat jednotkové náklady a vyrábět komfortním a flexibilním způsobem vysoce přesné výlisky. Při práci s těmito technickými komponenty se dosahuje vysoké efektivity.

Synonymem pro kvalitu, spolehlivost, efektivitu a hospodárnost výroby jsou vstřikovací stroje. Nabídka modulárních produktů začíná základními hydraulickými modely, pokračuje přes hybridní systémy vysoce výkonných strojů a končí velmi přesnými elektrickými a ergonomickými vertikálními stroji. „Při použití vstřikovacích jednotek a robotických systémů od jednoho výrobce můžete těžit z vyladěné součinnosti jednotlivých částí. Naše robotické systémy se vyznačují nízkými náklady na vybavení a krátkou dobou seřizování. Ideální zakládání a odběr – od vtoků až po komplexní manipulační procesy,“ konstatoval Orel. Pokud chce podnik své výrobní procesy účelově plánovat, organizovat, kontrolovat a také dokumentovat, ARBURG nabízí ideální řešení v podobě optimalizačních nástrojů. Každý si  tak může vytvořit ten nejvýhodnější modulární systém, který bude ideálně koordinovat výrobu vstřikovaných dílů.

ARBURG nabízí řešení v podobě optimalizačních nástrojů pro plánování, organizování, kontrolu a také dokumentaci procesů. Přitom si sami zákazníci mohou vytvořit ten nejvýhodnější modulární systém, který bude ideálně koordinovat výrobu vstřikovaných dílů.

„Tento  modulární nástroj pro správu výroby nastavuje laťku v oblasti systémů MES (Manufacturing Execution Systems) pro vstřikovací výrobu. Díky systému řídicích počítačů ARBURG (ALS) můžete plánovat a řídit celou výrobu. Zajistíte si tak vysokou kvalitu produktů a eliminujete doby prostojů,“ konstatoval Orel. Systém ALS si mohou zákazníci upravit podle svých představ a postupem času jej rozvíjet společně s výrobou. Kdykoliv je možné nastavit si kritéria probíhajících zakázek, úrovní a kvality výroby. ALS tvoří mj. centrální správa dat o výliscích, formách a materiálech, online zobrazení údajů o průběhu zakázek, stavu strojů, parametrů procesů a výstražných hlášení, plánování vytížení strojů s přesností na minuty apod.

Nabídka modulárních produktů společnosti ARBURGH se skládá z energeticky úsporných elektrických, hybridní a hydraulických strojů a odpovídajících periferních zařízení. Nabízí individuální i oborová řešení vstřikování ALLROUNDER.

Datum: 11.10.2013 8:37:00

Současně také

IMT
5.-9.10. 2020


FOND-EX
5.-9.10. 2020


WELDING
5.-9.10. 2020


PLASTEX
5.-9.10. 2020


PROFINTECH
5.-9.10. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště