Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ARBURG na MSV 2022: Hlavními tématy budou automatizace a digitalizace

 

Společnost ARBURG předvede na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu efektivní vstřikování a možnosti individuální automatizace. Odborná i laická veřejnost si bude moci prohlédnout také předváděcí stanice pro zákaznický portál „arburgXworld“ a systém řídicího počítače ALS.

Digitalizace za pochodu

ARBURG představí „digitalizační“ stánek, kde odprezentují novou éru digitalizace zákaznického portálu „arburgXworld“. Odborníci pak předvedou, jak může aplikace zákaznického portálu „arburgXworld“ ušetřit čas a náklady a zároveň poskytnout větší flexibilitu při každodenní práci. 

Nebude chybět ani efektivita výroby nebo automatická řešení s ukázkou Lego stavebnice

ARBURG naleznete na stánku 029 v hale G1. Tam také bude představen elektrický stroj ALLROUNDER 520 A s uzavírací silou 1 500 kN. Stroj je vybaven formou s 1 dutinou od české firmy a vyrábí krabičku na oběd z PP – klasický obalový předmět. 

Kromě něho bude k dispozici také šestiosý robotický systém Kuka, který demonstruje, čeho všeho mohou robotické systémy dosáhnout v automatizačních řešeních a systémech na klíč od společnosti ARBURG. Robot s naprostou přesností a stále stejnou precizností sestavuje a rozebírá model hybridního stroje ALLROUNDER 1120 H z kostek Lego. Sada se skládá ze čtyř různých součástí. Pro každou z nich je k dispozici samostatný podavač, který lze automaticky vyměnit.

ARBURG jako průkopník v Průmyslu 4.0

ARBURG plní v souvislosti s iniciativou Průmysl 4.0 roli průkopníka. Na MSV si s nimi o tom tak můžete promluvit osobně a zjistit, jaké inovace v současnosti táhnou. Průmysl 4.0 umožňuje například realizaci kusové výroby i v případě výrobků velkosériového charakteru, a to s využitím flexibilního, automatizovaného a digitálně propojeného výrobního systému.

 

Datum: 2.9.2022 15:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště