Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

A.M.: Přídavné stroje a zařízení pro plastikářské provozy

 

Česká společnost A.M. spol. s r. o. se sídlem v Liberci se od roku 1991 zabývá technologickým poradenstvím, projektováním a prodejem přídavných strojů a zařízení pro plastikářské provozy zabývající se zpracováním plastů především v oborech vstřikování, vyfukování, vytlačování, zpracování PET a zpracování druhotných plastových odpadů.

Společnost A.M. je pro ČR výhradním distributorem strojů a zařízení:

  • MAGUIRE: Celosvětově nejvýznamnější americký výrobce gravimetrických směšovacích strojů a výrobce patentovaných vakuových sušících strojů ULTRA se zcela unikátní technologií sušení. Specialista na barvení a dávkování tekutých barev a prášků, řízení vytlačovacích linek, odsávání z oktabinů, mletí tzv. koláčů, infračervené krystalizéry.
  • SHINI: Jeden z největších výrobců cenově dostupných a zároveň kvalitních periferních zařízení pro zpracovatele plastů. Vyrábí zařízení pro sušení materiálu, dopravu materiálu, barvení a směšování, temperaci a chlazení, mletí a drcení, manipulátory a roboty.
  • SYNCRO se zabývá konstrukcí zařízení pro dávkování, měření tloušťky a systémů řízení profilů určených pro vytlačovací zařízení.
  • PLANTECH.CST se specializuje na manipulaci s prášky, granulemi a tekutinami.
  • PLASMAC, který je součástí také EREMA Group, je výrobcem malých recyklačních linek.
  • LORANDI je výrobce nerezových sil.

Informace o vystavovaných exponátech:

WSB 140R od MAGUIRE je nejprodávanější gravimetrický směšovací stroj na světě, s 30letou historií neustálého vývoje a inovací s řadou patentů, s více než 120 modely pro směšování až 12 komponent.

 

ULTRA 150 od MAGUIRE je patentovaný vakuový sušící stroj v gravitačním svislém uspořádání, který v porovnání s konvenční sušičkou suší materiál přibližně 6x rychleji a spotřebovává až o 85 % méně energie.

MGF od MAGUIRE je gravimetrická šneková barvící jednotka určená pro dávkování barevných koncentrátů a aditiv do přírodního materiálu.

SG 1621 N od SHINI je periferní pomaloběžný nožový mlýn určený pro mletí vtoků a zmetkových výrobků přímo u vstřikovacích strojů vhodný pro všechny typy termoplastů.

STM 607W od SHINI je tlakový temperační přístroj na vodu určený k temperaci vstřikovacích forem ostatních temperovaných částí plastikářských strojů s temperační teplotou nad 100 °C.

 

 

Datum: 7.6.2022 15:32:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště