Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ALTEG Bohemia: Systémová řešení pro automatizaci intralogistiky i navazujících procesů

 


ALTEG Bohemia s.r.o. je dodavatelem systémových řešení pro automatizaci intralogistiky a navazujících skladovacích procesů, včetně ATL-Automated Truck Loading. Firma se specializuje na paletizaci a další aplikace kolaborativní robotiky s využitím technologie AIRSKIN® a také na dodávky patentované technologie ErgoPack pro mobilní ergonomické páskování palet.

Pavilon A2, č. stánku 024

Exponátové novinky


AIRSKIN® Cellcore Palletization

AIRSKIN® nabízí otevřené a flexibilní možnosti provozu budoucnosti tím, že doplňuje průmyslové roboty tak, aby mohly pracovat produktivně a bez potřeby instalace ochranného oplocení. Zaručuje neomezený výběr robotů dle potřeby aplikace, a to bez omezení např. rychlosti, dosahu, přesahu či zatížitelnosti, jelikož se kombinací s AIRSKIN® stává zařízení kolaborativní a maximálně bezpečné s nejvyšším hodnocením úrovně bezpečnosti.

Oblast využití

  • Průmyslové roboty
  • Autonomní vozíky
  • Lineární manipulátory
  • Kombinované technologie
  • Paletizace

Přínos pro zákazníky

AIRSKIN® Cellcore výrazně urychluje návrh, konstrukci a integraci zařízení v kolaborativním režimu a bez potřeb instalace oplocení, či omezení pohybu obsluhy strojů v provozních prostorech. Zákazníci získají hotové řešení pro základ každé bezplotové a kolaborativní aplikace: základnu a robota s řídící jednotkou a s již integrovaným bezpečnostním systémem AIRSKIN®, který zaručuje aplikace s nejvyšší rychlostí, minimálními nároky na prostor, maximální flexibilitou a nejvyšší úrovní BEZPEČNOSTI na trhu s kategorizací PLe a SIL3.

 

ErgoPack 726E X-pert Line 

Ergonomický systém páskování palet ErgoPack 726E se zesíleným el. pohonem ovládaným joystickem, dotykovou obrazovkou Siemens a intuitivním uživatelským rozhraním. Bateriové napájení. Volba utahovací síly, doby svařování, šířky palety atd. dotykovým displejem.

Oblast využití

Pro bezpečné, pohodlné, ergonomické páskování palet různých velikostí, v ideální vzpřímené pracovní pozici, bez obíhání a obcházení palety. Pomocí patentovaného systému vodícího řetězu, který vede pásku pod paletou a poté na druhé straně směrem nahoru do ruky obsluhy.

Přínos pro zákazníky

ErgoPack je ergonomický: žádné ohýbání, žádné obíhání okolo palety, snižuje riziko poranění a zabraňuje dlouhodobým problémům se zády. Jednoduché ovládání, rychlé zaškolení zaměstnanců. Vysoká úroveň bezpečnosti pro uživatele. Žádné nahlášené nehody u doposud dodaných 10 000 systémů na světě. Bezpečnější páskování, vyšší rentabilita, efektivita a úspora času! Vyznamenáno zlatou medailí na mezinárodní výstavě vynálezů v Ženevě a oceněno Pečetí kvality AGR za mimořádné ergonomické výrobky.

 

Datum: 15.9.2022 17:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště