Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ALTEG Bohemia působí v oblasti robotiky, intralogistiky a páskování

 

ALTEG Bohemia s.r.o. je inženýrská, obchodní a servisní společnost působící v oblasti robotiky, intralogistiky a páskování. Společnost je také výhradním zástupcem společnosti ErgoPack Deutschland GmbH pro ČR a SK. Unikátní ergonomický systém páskování palet ErgoPack nabízí ergonomické páskování palet ve vzpřímeném postoji, bez nutnosti ohýbání se a obcházení palety. Toto je umožněno patentovým systémem vodícího řetězu, který vede pásku pod paletou a poté na druhé straně směrem nahoru, přímo do ruky obsluhy.

        

Exponátové novinky

ErgoPack 726E X-pert Line                                                      

Ergonomický systém páskování palet ErgoPack 726E se zesíleným el. pohonem ovládaným joystickem, dotykovou obrazovkou Siemens a intuitivním uživatelským rozhraním. Bateriové napájení. Volba utahovací síly, doby svařování, šířky palety atd. dotykovým displejem.

Oblast využití:

Pro bezpečné, pohodlné, ergonomické páskování palet různých velikostí, v ideální vzpřímené pracovní pozici, bez obíhání a obcházení palety. Pomocí patentovaného systému vodícího řetězu, který vede pásku pod paletou a poté na druhé straně směrem nahoru do ruky obsluhy.

Přínos pro zákazníky:

ErgoPack je ergonomický: žádné ohýbání, žádné obíhání okolo palety, snižuje riziko poranění a zabraňuje dlouhodobým problémům se zády. Jednoduché ovládání, rychlé zaškolení zaměstnanců. Vysoká úroveň bezpečnosti pro uživatele. Žádné nahlášené nehody u doposud dodaných 10 000 systémů na světě. Bezpečnější páskování, vyšší rentabilita, efektivita a úspora času! Vyznamenáno zlatou medailí na mezinárodní výstavě vynálezů v Ženevě a oceněno Pečetí kvality AGR za mimořádné ergonomické výrobky.

ErgoPack Air 726-580

Ergonomický páskovací systém pro palety umístěné ve výšce. Napájení pomocí baterie. Automatická detekce šířky palety ultrazvukovými senzory.

Oblast využití:

Pro bezpečné, pohodlné, ergonomické páskování palet umístěných ve výšce, v ideální vzpřímené pozici, bez obíhání a obcházení palety. Toto umožňuje patentovaný plovoucí systém vodícího řetězu, nastavitelný až do v. 580 mm. Pro páskování palet na dopravnících, zvedacích stolech a vozících.

Přínos pro zákazníky:

ErgoPack je ergonomický: žádné ohýbání, žádné obíhání okolo palety, snižuje riziko poranění a zabraňuje dlouhodobým problémům se zády. Jednoduché ovládání, rychlé zaškolení zaměstnanců. Vysoká úroveň bezpečnosti pro uživatele. Žádné nahlášené nehody u doposud dodaných 10 000 systémů ErgoPack na světě. Bezpečnější páskování, vyšší rentabilita, efektivita a úspora času! Na Mezinárodním strojírenském veletrhu Brno 2017 byla exponátu ErgoPack Air 740-580 udělena Zlatá medaile v kategorii Inovace v transportu a logistice. Oceněno Pečetí kvality AGR za mimořádné ergonomické výrobky.

Datum: 22.10.2021 15:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště