Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ALFA IN a.s.

 

Společnost ALFA IN a.s. vznikla začátkem roku 1998 a je tradičním českým výrobcem svařovacích strojů, plasmových řezacích strojů, transformátorů, plynových filtrů a českých elektrocentrál známých pod značkou MEDVED. Již několik let jsme výhradním dodavatelem technologie orbitálního svařování značky ORBITEC.

Jako systémový integrátor realizujeme komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť určených nejen pro svařování.  V poslední době se zaměřujeme i na CNC plasmové řezání. V roce 2013 jsme rozšířili naše sídlo v Nové Vsi o novou halu, která slouží především pro činnost v oblasti robotizace a automatizace, CNC řezacích portálů.

Naše produkty exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí. V roce 2013 jsme se stali výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER.

Jsme obchodním a servisním zástupcem holandského výrobce rotačních a turbínových plynoměrů FMG v České a Slovenské republice. V oblasti plynových filtrů jsme největší dodavatel na českém a slovenském trhu.

Axe 320 PULSE SMART AL

Vodou chlazený svařovací synergický invertor pro svařování metodou MIG/MAG a MMA, pulzní režim a plnohodnotná možnost svařování hliníku.

Stroj obsahuje synergický program pro svařování hliníku. K těmto invertorům dodáváme zdarma sadu obsahující vše potřebné pro úpravu posuvu a hořáku pro svařování hliníku, tzn. kladky AL, bovden do trubky hořáku, teflonový bovden a opěrnou trubičku do posuvu drátu.

MIG/MAG – plná synergie nebo manuální režim.

Okamžitý přístup k šesti proudům.

CNC plasmový řezací stůl

Naše zařízení jsou masivní a velmi přesná. Nabízíme provedení vzorového pálení podle výkresu v naší firmě. Portály lze osadit i sadou pro řezání plamenem. Po hardwarové i softwarové stránce je zařízení navrženo s cílem snadné, intuitivní obsluhy a jednoduché údržby. Pohyby v ose XYZ jsou realizovány prostřednictvím 4 výkonných krokových motorů se zpětnou vazbou v kombinaci s přesným lineárním vedením a šikmými hřebenovými převody (alternativa se servomotory na požádání). Systém je vybaven adaptivním řízením výšky hořáku nad materiálem, aktivním během procesu pálení.

www.alfain.eu

Datum: 22.5.2018 14:07:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště