Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

AJP-tech

 

Společnost AJP-tech představí na svém stánku č. 27 v pavilonu E na MSV 2017 v Brně především laserová značicí zařízení různých technologií, která poskytují velmi příznivý poměr ceny a výkonu. Dále pak mikroúderová a inkoustová značicí zařízení. Prezentace bude doplněna o ukázku kamerových snímačů a kamerových systémů, ideálních pro verifikaci označení.

Novinkou na letošním veletrhu budou zejména vláknový laser německé firmy Sohns Maschinenbau GmbH (Sohns Laser Solutions), který bude přestaven ve verzi MOPA a laser CO2.

Oba tyto lasery shodně umožňuji docílit vysoce kvalitního trvalého označení a díky výhodným ekonomickým podmínkám, jsou snadněji dostupné pro široké využití.

Značicí zařízení disponují standardně značicí plochou o rozměrech 110 x 110 mm. Značit lze písmeny True Type a znaky (podpora UNICODE), aplikovat je možné 1D i 2D kódy (EAN, QR, DMC aj.) mimo jiné lze značit i loga nebo různé interní znaky apod.

Vláknový laser má vynikající výsledky zejména při značení výrobků z materiálů jako hliník, nerez, dural, mosaz, litiny a jiných kovů nebo například u některých druhů plastů.

CO2 laser lze použít ke značení různých plastových materiálů, papíry, kartony, sklo, keramiky aj.  

Jednoduchá obsluha prostřednictvím dotykového monitoru (nebo monitoru s klávesnicí) a snadné nastavení tiskové operace díky integrovanému a operačnímu systému Windows, umožňují velmi snadné použití. Laser disponuje mimo jiné i rozhraním USB, díky kterému je možné velmi snadno a rychle přenést značicí soubory z/do laseru.

Pro usnadnění manipulace je v nabídce součástí standardního vybavení naváděcí pero a u standardní kabinové verze výškově nastavitelný stojan pro značení výrobků různé výšky. Další nadstandardní využití umožňuje volitelné příslušenství jako např. odsávací zařízení, nebo rotační osa pro snadnější polohování válcových objektů při značení a další.

Představeny budou dále produkty:

  • Mikroúderové značicí zařízení FlyMarker® mini, který je pravděpodobně nejlehčím zařízením s bateriovým napájením ve své kategorii s integrovanou čtečkou čarových kódů.
  • Inkoustové značicí zařízení německé firmy REA JET HR pro tisk s vysokým rozlišením.
  • Průmyslové kamery ze série CX a kamerové snímače VeriSens® švýcarské značky Baumer Optronic.

www.ajptech.cz

Datum: 11.9.2017 11:01:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště