Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ADITEG diktuje tempo ve výrobě gumového těsněníRodinná gumárna ADITEG z Vrbovce na veletrhu MSV prezentuje své know-how v pavilonu G1 na stánku 34. „Vyrábíme na míru pro firmy, které hrají první ligu v průmyslu. Nejsme tu však jenom pro průmysl, ale naše služby využívají i jiná odvětví. Z těch netradičních jsou to motoroví veteráni, chovatelé koní ale i domácí kutilové,“ řekl Marek Boor, obchodní ředitel společnosti ADITEG. Komponenty vyrábí z gumy, plastu, korku a jiných těsnících materiálů.

Společnost ADITEG nabízí kompletní technologické návrhy, zakázkovou výrobu profilů, lisovaných a vysekávaných produktů. Mimo jiné se s jejich specialisty můžete poradit o konkrétních parametrech. A není lepší cesty nežli osobně na jejich stánku na MSV. Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost.

Znáte firmu ADITEG?

V roce 2003 byla založena gumárna Aditeg s.r.o. Začali sebevědomě a zdařile. Již po třech letech působení na trhu zbudovali výrobní, skladové a distribuční centrum se sortimentem zaměřeným na těsnění a technickou pryž ve Vrbovci. Již po roce působení v nových prostorách zjistili, že máme výrobní a skladovací prostory malé, a proto vybudovali další halu o větší rozloze. Nyní jsou předním dodavatelem těsnících součástek na míru.

 

Datum: 6.10.2022 12:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště