Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

ABB s.r.o.

PAV G2 030, VP P 001

ABB Robotika představí na MSV 2017 SafeMove 2 systém s robotem IRB 1200 a Kombinovanou buňku s ukázkou bodového svařování a dálkového laserové svařování.

SafeMove 2 systém s robotem IRB 1200

Tento systém, v kombinaci s dosažením nejvyšších bezpečnostních standardů, umožňuje těsnější spolupráci robotů a lidí omezením pohybu robota přesně dle požadavků dané aplikace. SafeMove 2 má mnoho pokročilých bezpečnostních funkcí jako, nastavení rychlostních limitů, bezpečného monitorování klidového stavu, nastavení rozsahů os a soustavného dohledu nad pozicí a orientací. SafeMove 2 zjednodušuje výrobní postupy a poskytuje nástroje, které zrychlují uvádění do provozu, nastavení i validaci robotického pracoviště. SafeMove 2 rovněž disponuje bezpečnostním sběrnicovým připojením ke kontrolérům rodiny IRC5, tedy IRC5 Single cabinet, Compact a Paint.

více na SafeMove 2 >>
Kombinovaná buňka s ukázkou bodového svařování a dálkového laserové svařování

Funkční soubor pro bodové svařování dvou robotů IRB 6700. Soubor SpotPack je snadno použitelné a spolehlivé řešení pro bodové svařování. IRB 6700 s aplikací dálkového laserového svařování (Laser Scanner) je univerzální systém vhodný ke svařování různých materiálů. Zaručuje hluboký průvar a vysokou rychlost svařování s minimálním pnutím díky nízkému příjmu tepla, což usnadňuje konstrukci součástí. Uživatelské rozhraní Flexpendant na robotu slouží k rychlému startu, efektivnímu provozu, k monitorování a analýze procesních signálů a řízení laserového zařízení.

více o Řešení svařování >>


ABB Robotika je předním dodavatelem průmyslových robotů. Poskytuje mimo jiné softwarová řešení pro roboty, aplikace a periferie, periferní zařízení, modulární výrobní buňky a dále služby v oblasti svařování, manipulace, lakování, paletizace a obsluhy strojů. Ke klíčovým trhům patří automobilový průmysl, výroba plastů, obrábění, slévárenství, elektronika, farmaceutický a potravinářský průmysl. Silná orientace na ucelená řešení pomáhá výrobcům zvýšit produktivitu, kvalitu výroby a bezpečnost práce. ABB již po celém světě instalovala více než 250 000 robotů.

abb.cz

Datum: 5.9.2017 12:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště