Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

4ISP s.r.o.

 

Vláknový řezací laser HSG 500W, krytovaný s rotační osou
Na veletrhu nabídneme zákazníkům ke zhlédnutí v provozu jednu z 11 variant vláknových laserů HSG v naší nabídce. Jedná se o zakázkově vyrobený řezací vláknový laser o výkonu 500 W, osazený rezonátorem Raycus při pracovní ploše 3000 x 1500 mm, rotační osa pro průměr 40–150 mm a maximální délku 3000 mm. Řezná rychlost je 40 metrů za minutu, max. akcelerace 0,3 G a poziční i opakovatelná přesnost jsou ± 0,05 mm. Stroj je určen k dělení oceli do síly 6 mm a nerezu do 3 mm. V nabídce jsou varianty s výkony 300–2000 W, a vždy přichází k rozhodování varianta krytovaná, nekrytovaná, případně s či bez rotační osy.

Řezací CO2 laser s podavačem návinových materiálů
CO2 laser je stroj určený k velmi přesnému a rychlému řezání převážně nekovových materiálů. Konkrétně tento typ je vybaven podavačem a sběračem pro práci s návinovým materiálem (textil, filtrační vložky, papír). Materiál je do zařízení zaváděn pomocí přítlačného válce. Po dokončení pracovní úlohy na daném kusu materiálu dojde k jeho automatickému převinutí. Zpracovaný materiál může být zachytáván ve sběrném koši.
Základní vybavení: kompletní funkční stroj včetně podavače a sběrače, laserová trubice, voštinový stůl, chlazení, ventilátor, řídicí jednotka, software.
Varianty: Jednohlavý i dvouhlavý stroj (druhá hlava zdvojnásobuje rychlost práce), pracovní plocha 1600 x 1000 mm, výkon 100/130 a 150/180W.
Doplňky: drift corrector, zařízení určené pro trvalé sledování hran materiálu a korigování jejich pozic. Tedy zamezení shrnování a mačkání materiálu během jeho převinování.

Značkovací laser Relicut 30W se systémem CYCLOPS
Značkovací lasery Relicut, jsou stroje určené k rychlému a přesnému značení všech kovů a tvrdých plastů. Jejich předností je vysoká stabilita, možnost začlenění do výrobní linky i samostatný provoz v reklamním i výrobním průmyslu. Umožňují měnit modulační rychlost v rozmezí 20–80 kHz pro udržení kvality značení i při velmi vysoké rychlosti, značení do barevných kovů a nastavení odstínu šedi. Rychlost značení: např. 200 mm/s – 10 znaků, 2 mm výška trvá cca 1 s.
Cyclops systém – zdokonalení přesnosti umístění textu na výrobku díky integrované kameře snímající pracovní plochu do monitoru včetně promítnutí připravené grafiky do snímku z kamery.
Základní vybavení: kompletní stroj včetně PC a software, cyclops, rotační osa, nožní pedál, laserové ukazovátko, stupnice
Základní funkce: nastavitelná rychlost, frekvence a výkon stroje, značení rotačních předmětů
Základní softwarové vybavení: Běžné fonty písma, jednočárové písmo, nastavitelnost tloušťky, výplní, velikosti atd. Základní grafické prvky. Značení dle databáze, stahování externích dat, automatické číslování, automatické generování textů, čárové kódy, QR kódy, vektorová i bitmapová grafika.

www.4isp.cz

Datum: 15.8.2015 9:12:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště