Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

33A+ s.r.o.

 

33A+ je česká společnost. Proměňuje průmyslové podniky na digitální a v oblasti Smart Factory zavádí vlastní unikátní řešení, které organizace založené na klasických procesech přeměňuje na inteligentní, algoritmizované provozy.

A-Smarter

Je inteligentním prostředím pro hlubokou digitální transformaci firmy s využitím umělé inteligence. Skládá se ze dvou částí – z kyberfyzikálního modeleru a z agentové továrny.

Kyberfyzikální modeler slouží k zmapování materiálových a informačních toků firmy tak, aby celé produkční prostředí skládající se z fyzické části (stroje, lidé etc.) a digitální části (data, stávající informační systémy etc.) bylo uchopeno jako jeden integrovaný celek – kyberfyzikální systém. V rámci tohoto systému jsou pak postupně automatizovány firemní procesy prostřednictvím umělé inteligence – kybernetických agentů. Tito se učí z aktivit ve firmě realizovaných a pomáhají zlepšovat firemní procesy dříve nemyslitelným způsobem – pomocí predikcí odhadují možné události a jejich dopady na hodnototvorný tok firmou a prostřednictvím preskripcí se snaží na tyto možné události pozitivně reagovat. Základnou inteligentních agentů je agentová továrna, která spolu s agenty vytváří digitální mozek firmy.

www.33aplus.cz >>

Datum: 1.6.2019 10:29:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště