Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

201 consulting může rozhodnout o vaší budoucnosti!


Ten, kdo neví, jak financovat nové projekty, by rozhodně měl navštívit v pavilonu P stánek 61 společnosti 201 consulting s.r.o. Budete srdečně uvítáni a jistě najdete společně řešení, tak jako ho již našla celá řada úspěšných podnikatelů, které můžete potkat i v roli vystavovatelů na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Jsme poradenská společnost, která zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU a následné řízení projektu a výběrového řízení,“ říká Pavlína Torhanová, jednatelka společnosti, kterou úspěšně vede od roku 2012.

Na stánku na vás čekají po celou dobu veletrhu zkušení projektoví manažeři, kteří vám představí dotační programy, které budou firmám k dispozici v novém programovém období 2021 - 2027. „Mezi hlavní podporované oblasti budou zařazeny například robotizace a digitalizace výroby, snížení energetické náročnosti, výzkum a vývoj či zelená transformace a oběhové hospodářství,“ vyzdvihla důležité jmenovatele nadcházejících dotačních titulů Pavlína Torhanová.

 

Datum: 9.11.2021 14:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště