Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

1.PLASTCOMPANY představila stroje na mletí a drcení plastů

 

Společnost 1.PLASTCOMPANY prezentovala na MSV sušičky, dopravníky, mlýny, temperanční jednotky, dávkovače, průmyslové chladničky pro chlazení vody apod. Novinkou v expozici byl mlýn MCHybrid Blender od firmy NOVACOLOR.

Jde o plně gravimetrické zařízení se 100 procentní kontrolou materiálových toků včetně recyklátů. Zařízení je extrémně kompaktní a vyznačuje se možností dávkování prášků a kapalin pomoci jednoho zařízení. Má jednoduchou a rychlou výměnu aditiv a pracuje s maximálním výkonem 350 kg za hodinu.

Novinkou byl také dopravníkový pás MB typ CPT od firmy MB Conveyors. Jde o zajímavý lomený pásový dopravník s možností nastavení úhlu lomení. Povrch pásu si může zákazník zvolit. Skládá se z plastových a kovových modulů, šířka pásu se pohybuje od 250 do 575 mm a přepravní převýšení je max. 1700 mm.

Průmyslová chladnička GC-A9 od firmy Euro CHILlER je určena pro chlazení procesní vody a má výkon 13,3 kW/8,2 kW. Průtok chladicí vody je 1,8 metrů krychlových za hodinu. Nádrž a čerpadlo jsou zhotoveny z nerezové oceli. Tepelný výměník je deskový, průtok a teplota jsou řízeny mikroprocesorovým řídícím panelem.

Již přes 25 let umožňuje společnost 1. Plastcompany  klientům přístup k vysoce kvalitním strojně-technologickým zařízením pro zpracování a recyklaci plastů. Exkluzivně zastupuje řadu významných světových značek a jejich produkty využívá přes 3000 klientů, především ze střední Evropy.

Datum: 18.9.2015 19:30:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště