Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
1.-5.10. 2018

Mezinárodní strojírenský veletrh

Pošedesáté na MSV: Siemens

 

Siemens je více než 125 let součástí českého průmyslu. Poprvé se produkty se značkou Siemens v českých zemích objevily v roce 1881, stálé zastoupení bylo otevřeno o devět let později. Od té doby je český Siemens jednou z kapitol fascinujícího příběhu zrození a vývoje české průmyslové velmoci, která vždy stála na pevných základech: kvalitě, důvtipu a precizní práci. Příběh společnosti Siemens najdete ve výstavě 100ries v pavilonu A, novinky najdete v expozici v pavilonu P.

Letos si Siemens připomíná významná jubilea - pošedesáté se účastní MSV a její Simatic slaví taktéž 60. narozeniny

1958 zaregistroval Siemens u německého patentového úřadu obchodní značku Simatic a položil základ pro revoluci v průmyslové výrobě. Mechanizace se proměnila v automatizovanou výrobu. Řídicí systém Simatic se stal součástí řady technologií a měnil tak náš svět.

Ptáte se jak? Tak například chytré telefony nebo auta jsou vyráběna právě díky systému Simatic. Ročně se prodá více než milion těchto systémů. A dnes představuje Simatic ve spojení s naším vývojovým prostředím TIA Portal pevný základ pro digitalizaci průmyslové výroby.

Na cestě k digitálnímu podniku

Dnes je společnost Siemens synonymem digitalizace. Ta umožňuje firmám vyvíjet nové produkty rychleji, vyrábět efektivněji a přitom kvalitněji a přizpůsobit se individuálním požadavkům zákazníků. Produkty a softwarová řešení společnosti Siemens pomáhají digitalizovat celý vývojový a výrobní proces. Toto unikátní portfolio umožňuje výrobním podnikům využít obrovský potenciál, jenž digitalizace nabízí, a to v kterékoli fázi životního cyklu.

Navštivte expozici společnosti Siemens na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Najdete nás v hlavním pavilonu P na stánku č. 19.

 

Pod hlavním mottem „Digitální dvojče zrychlí vaši výrobu“ vám představíme na praktických příkladech komplexní portfolio řešení pro digitalizaci v oblasti obráběcích a výrobních strojů jak z pohledu výrobce, tak i uživatele stroje.

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště