Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
1.-5.10. 2018

Mezinárodní strojírenský veletrh

CZECHOSLOVAK GROUP, tradice a budoucnost českého strojírenství

 

CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) je silná holdingová společnost zastřešující aktivity skupiny průmyslových a obchodních společností sídlících nejen v Česku a na Slovensku, které působí v oblasti strojírenství, automobilového, železničního, leteckého a obranného průmyslu. Začatky vzniku holdingu a značky CSG lze vystopovat do roku 1995, kdy podnikatel Jaroslav Strnad založil společnost EXCALIBUR ARMY (EA). V rámci podnikatelských aktivit Jaroslava Strnada se k EA postupně přidružovaly další firmy, které od roku 2016 zastřešuje právě holding CZECHOSLOVAK GROUP, v jehož čele od letošního roku stoji Michal Strnad.

Široké portfolio produktů holdingu z odvětví obranného i civilního průmyslu má globální dosah. S produkty skupiny se lze díky silné proexportní orientaci setkat na všech kontinentech světa. Slogan CSG „Tradice je budoucnost“ vyjadřuje podstatu fungování holdingu, který je postaven na tradičních hodnotách a značkách, jež mají bohatou historii, zároveň však jeho společnosti pracují s nejnovějšími technologiemi a vyvíjejí a vyrábějí špičkové a moderní výrobky. Holding je perspektivní zaměstnavatel pro více než 8 000 zaměstnanců v Česku a na Slovensku i v zahraničí. Skupina je díky komplexnosti produktového portfolia silným a stabilním celkem. Různorodost a procesní návaznost výrobních programů podniků holdingu vytvářejí předpoklady pro jeho soběstačnost a nezávislost na externích dodavatelích. Pro větší efektivitu spolupráce firem uvnitř holdingu, ale i s partnery byly společnosti holdingu rozčleněny do divizí: automobilní, letecká, železniční, defence a speciální výroba.

Rok 2018 je rokem jubilejním, připomínáme si 100 let od vzniku Československé republiky. Naši předkové tehdy nejen obnovili českou státnost a začali společně se Slováky budovat novou republiku, ale také umožnili rozvoj českého a slovenského průmyslu. V té době si náš průmysl vybudoval ve světě silné jméno a vytvořil tradice, na které můžeme být pyšní. Součástí tradic českého i slovenského průmyslu se stala i Czechoslovak Group, tvoří ji významné podniky působící jak v Česku, tak na Slovensku. A náš holding se k nim hrdě hlásí, proto se také součástí webových stránek CSG stal odkaz připomínající nadcházející výročí 100 let uplynulých od počátku československé průmyslové výroby, který můžete najít na www.100letprusmyslu.cz.

 
 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště