Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
28.2. - 3.3. 2019

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení (Praha)

Motosalon 2019: Rekordní zájem vystavovatelů a návštěvníků

 

Desátý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon se letos konal v režii Veletrhů Brno na výstavišti v pražských Letňanech od 28. února do 3. března 2019. Tradiční zahájení motorkářské sezóny navštívilo 67 000 návštěvníků. Největší počet lidí dorazil v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. V tiskovém středisku se akreditovalo 160 novinářů.

Motosalon se bude konat i v dalších pěti letech střídavě v Brně a Praze. Na tomto se dohodli zástupci motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů, která je pořadatelem výstavy, a zástupci společnosti Veletrhy Brno a.s., která je organizátorem výstavy.

Motosalon byl umístěn díky rostoucímu zájmu vystavovatelů v pěti halách letňanského výstaviště, doprovodné programy probíhaly na pódiu, na volné ploše před vstupní halou a nově i v hale 6. Na ploše 22 000 metrů čtverečních se veletrhu zúčastnilo celkem 162 vystavovatelů a dalších 70 zastoupených firem se zhruba 360 značkami. Na Motosalonu vystavovaly všechny nejvýznamnější značky, které působí na českém motocyklovém trhu. „Motosalon naplnil očekávání rekordní návštěvnosti a potvrdil výrazný zájem o motocykly mezi českou veřejností. Je to velká výzva pro další zlepšování, tak aby jedenáctý ročník v Brně mohl ještě zvýšit již dnes vysokou úroveň výstavy. Motocykl není jen dopravní prostředek, ale pro velký počet Čechů též srdeční záležitost,“ řekl Josef Pokorný, tajemník Svazu dovozců automobilů.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště