Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
3.-6.3. 2016

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Nevima Group s.r.o. útočí v pěti kategoriích

 

SYM GTS JOYMAX 125i sport start-stop, ABS
Kategorie: Skútry do 125 cm3
Jde o skútr s maximálně legislativně povoleným výkonem 11KW se čtyřventilovým motorem a keramickým válcem. Skútr má ABS a systém start-stop. Skútry SYM jsou tak kvalitní, že je u nich nabízena plná záruka tři roky, a to bez limitu počtu ujetých kilometrů. V této kategorii se jedná o zcela jedinečný, technologiemi nabitý, skútr.


SYM MAXSYM 600i ABS sporty
Kategorie: Skútry nad 125 cm3
Jde o velmi komfortní stroj s vysokým výkonem, radiálními brzdami a velkým úložným prostorem. S tímto strojem může zákazník vyrazit na jakkoliv dlouhý trip. I tento stroj má pro svou mimořádnou kvalitu plnou záruku tři roky.


Benelli TRK 502
Kategorie: Endura vč. cestovních
Jde o praktické enduro pro motorkáře s řidičským průkazem A2 od osmnácti let, kdy motor je naladěn na legislativních 35 KW. Na trhu podobný konkurenční motocykl vlastně neexistuje.


Benelli BN 302
Kategorie: Naked bikes
Jedná se o velmi dobře ovladatelný motocykl za cenu skútru pro každodenní použití. V kategorii o obsahu 300ccm se jedná o nejlépe vybavený motocykl na trhu.


Benelli Leoncino
Kategorie: Klasik vč. chopperů a cruiserů
Tento model se stal hitem posledního mezinárodního veletrhu v Miláně. Jde o motocykl, který mohou řídit i chlapci od osmnácti let s řidičským průkazem A2.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště