Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
6.-9.3. 2014

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

MOTOSALON 2014 v číslech

 

Pátý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon poprvé za dobu své existence překonal hranici 51 tisíc návštěvníků, jen v sobotu přišlo téměř 21 tisíc lidí.

Během veletrhů prošlo branami brněnského výstaviště celkově za všechny probíhající akce (Motosalon, ProDítě, Rybaření) přes 75 tisíc návštěvníků. Letošního Motosalonu se zúčastnilo 100 vystavovatelů s 250 značkami motocyklů, příslušenství a doplňků.

V tiskovém středisku se akreditovalo 226 novinářů. Motosalon je jedinou výstavní akcí s podporou motosekce Svazu dovozců automobilů a účastí importérů.

Řekli o veletrhu

 

Vladimír Přibyl, A-Spirit: V Brně oceňuji dostatek prostoru pro návštěvníky, v sobotu zde bylo opravdu velké množství lidí a pavilon P to zvládl.

Petr König, BMW: Nemůžu říct nic, co by se mi tady nelíbilo. Montáž proběhla výborně, se službami jsme spojeni, přišlo neskutečné množství lidí.

Martin Heřmanský, Harley-Davidson: Na Motosalonu jsme uskutečnili evropskou premiéru hned dvou novinek, které několik hodin předtím byly představeny v americkém Milwakuee. Byl jsem spokojen s kampaní i velkou návštěvností.

Jan Tůma, KTM: Za nás bylo všechno v pořádku, v průběhu akce jsme neměli žádný problém, líbila se nám vysoká návštěvnost, příjemně nás překvapil průběžný servis na stánku.

Miloš Petr, Honda: Já jsem hodně spokojený, vyšlo nám počasí, díky němu byl obrovský zájem o testování skútrů Honda. Přišlo hodně motorkářů ze všech koutů republiky a zaznamenali jsme i vysokou návštěvnost ze Slovenska. Návštěvníci měli fundované dotazy, byli informovaní.

Martin Jiřinec, Triumph: Byl to „mazec“. Návštěvníci měli hodně konkrétních dotazů, přišli zákazníci, kteří měli zájem o konkrétní věci, bylo vidět, že mají přehled o naší značce.

Petr Majer, Kawasaki: Byli jsme překvapeni obrovským počtem návštěvníků, víc lidí by se sem asi už v sobotu nevešlo. Zaznamenali jsme kladné ohlasy na náš stánek, který se odlišoval od ostatních, dokonce už jsme prodali i motocykly.

Jiří Kraft, Jawa: Jsem spokojený, mám z veletrhu pozitivní pocity. Je zde výborné zastoupení značek.

Eva Hlavatá, Yamaha: Testovací jízdy byly naprosto vynikající, máme z nich obrovský ohlas. Na stánek za námi chodili jezdci z testovacích jízd a chválili si motorky i trasu po Brně a na Automotodromu.

Petr Veruněk, Kymco, Quadro: Líbil se mi servis pro vystavovatele a zázemí, teď čekáme, že se obrovská návštěvnost promítne do prodejů.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště