Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-10.3. 2013

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení
(Praha - PVA Letňany)

Triumph se pochlubí novými tříválci

Na stánku britské společnosti Triumph bude možné si osahat letošní modely Daytona 675 a 675R, které jsou vybavené zcela novým tříválcem se zvýšeným výkonem o tři koně na 128 PS a kroutícím momentem 75 Nm.

Triumph se pochlubí novými tříválci

Yamaha s novým skútrem i turistickým expresem

Modelová řada značky Yamaha je pro sezónu 2013 obohacena o několik inovovaných modelů a zcela nový skútr Aerox. Nové sportovně turistické modely FJR1300A a FJR1300AS prodělaly výrazné změny na motoru i rámu a nabízejí nyní ještě dokonalejší jízdní zážitek mimo jiné díky systému kontroly trakce, tempomatu nebo několika palivovým mapám.

Yamaha s novým skútrem i turistickým expresem

Miloš Petr: Honda, to není práce, ale srdeční záležitost.

První zkušenosti s motorkami se odehrály v klukovských telecích letech na chalupě. Vesnice byly plné Pionýrů, Mustangů a ti nejšťastnější měli dokonce Simsony. Chalupu navíc máme kousek od Hořic, kde to motorkami žije. Před devatenácti lety jsem nastoupil do Hondy, což se ukázalo jako osudové rozhodnutí. Honda to není práce, ale srdeční záležitost.

Miloš Petr: Honda, to není práce, ale srdeční záležitost.

Soutěž o skútr v plném proudu - koukněte na něj

C5 přichází s klasickým konceptem skútru na velkých kolech, kde byl kladen důraz na jistotu vedení předního kola, dobré brzdy a přátelský přenos výkonu.Vysoká spolehlivost nového motoru a mimořádně atraktivní vzhled,byl laděn ruku v ruce s aerodynamikou.

Soutěž o skútr v plném proudu - koukněte na něj

Aprilia přichystala návrat Caponordu

Na stánku importérské společnosti A-Spirit se mimo jiné objeví superbike Aprilia RSV4 Factory APRC ABS se silnějším čtyřválcovým V motorem o výkonu 184 koní při 12.500 ot./min. Do nabídky Aprilie se také po několika letech vrátilo velké cestovní enduro Caponord 1200.

Aprilia přichystala návrat Caponordu

BMW míří do terénu s novým králem endur

Hlavním tahákem motocyklové divize BMW je dlouhodobě velké enduro GS. Pro letošní sezónu firma připravila R1200GS se zcela novým motorem, který disponuje výkonem 125 PS při 7700 ot/min.

BMW míří do terénu s novým králem endur

Honda vyšla vstříc nové legislativě

Společnost Honda na výstavě představí zcela nové skútry a motocykly odpovídající novým legislativním změnám účinným od ledna letošního roku. Zákon 297/2011 Sb. nově opravňuje držitele řidičských průkazů pro osobní automobily k řízení lehkých motocyklů a skútrů s objemem spalovacího motoru do 125 cm3, výkonem do 11kW a automatickou převodovkou.

Honda vyšla vstříc nové legislativě

Motoobleční PSÍ HUBÍK odstartuje soutěž na Motosalonu - Hubněte s Hubíkem

Český výrobce motooblečení PSí HUBÍK na výstavě MOTOSALON představí zejména své NOVINKY V CESTOVATELSKÝCH KOMPLETECH. Tuto prezentaci umocní zařízení, kde uvidíte, jak funguje značková membrána SYMPATEX®. Dále uvidíte novinku v závodních kombinézách RACING ALDEBRAN, jejíž atraktivní design je vytvořen nejmodernější technologií v oblasti tisku.

Motoobleční PSÍ HUBÍK odstartuje soutěž na Motosalonu  - Hubněte s Hubíkem

ROZHOVOR s Lukášem Drahovzalem - Akumoto

V rámci výstavy Motosalon 2013, která se uskuteční v Letňanech ve dnech 7.-10.3.2013, bude pro návštěvníky připravena speciální testovací dráha, která je určená pro elektrické skútry české značky Akumoto. Testovací dráha bude umístěna přímo uvnitř výstavní haly a její rozloha čítá úctyhodných 360 m2. Jedná se o projekt, který je v českých poměrech ojedinělý a to jak rozsahem, tak i náplní.

ROZHOVOR s Lukášem Drahovzalem  - Akumoto

Motosalon 2013

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště