Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-10.3. 2013

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení
(Praha - PVA Letňany)

Motoobleční PSÍ HUBÍK odstartuje soutěž na Motosalonu - Hubněte s Hubíkem

 

Český výrobce motooblečení PSí HUBÍK na výstavě MOTOSALON představí zejména své NOVINKY V CESTOVATELSKÝCH KOMPLETECH. Tuto prezentaci umocní zařízení, kde uvidíte, jak funguje značková membrána SYMPATEX®.  Dále uvidíte novinku v závodních kombinézách RACING ALDEBRAN, jejíž atraktivní design je vytvořen nejmodernější technologií v oblasti tisku. Grafika je aplikována přímo do povrchu kůže, tím je kombinéza výrazně měkčí, komfortnější a lehčí. Technologie je oceněna profesionálními jezdci, kdy díky omezení švů poskytuje při pádu maximum bezpečnosti.

Na stánku bude i nová kombinéza Karla Abrahama do MotoGP. Není vyloučeno, že se s majitelem kombinézy „Abajou“ na stánku PSí HUBÍK i potkáte a budete se moci osobně zeptat na jeho poznatky ohledně používání PSí kombinéz v praxi.

České motocyklové noviny ČMN a PSí HUBÍK pořádá zajímavou soutěž o atraktivní cenu – kombinézu šitou na míru. Soutěž je nazvaná „Hubněte s Hubíkem“ a spočívá v tom, že motivuje motorkáře a motorkářky, kteří přes zimu lehce naberou a potřebují do svých motokombinéz trochu shodit.

Více info se dozvíte na stáncích PSí HUBÍK a ČMN. Soutěž je odstartována právě na Motosalonu v Praze! Stánek PSí HUBÍK je v pavilonu VL3 a číslo stánku je: 306.

www.psi.eu

Motosalon 2013

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště