Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-10.3. 2013

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení
(Praha - PVA Letňany)

Česká značka ForBikers® - návštěvnický cíl - expozice motocyklového oblečení a přileb

 

Stejně jako v předešlých ročnících výstavy MOTOSALON bude i letos expozice české značky ForBikers® jedním z hlavních návštěvnických cílů v oboru motocyklového oblečení, helem, chráničů, obuvi a moto příslušenství. Bývá již tradicí, že v expozici ForBikers® návštěvníky čeká nějaké překvapení ve formě dárku, ale také velké množství novinek v nabídce této známé české stálice mezi značkami oblečení v České republice. Proto Vám i na letošním ročníku doporučujeme navštívit expozici ForBikers® s v hale 2.

Helmy ForBikers®

Zasvěcené lidi do české značky ForBikers®  nepřekvapil před třemi lety začátek produkce motocyklových helem ForBikers®, jejichž výrobě předcházel vývoj skořepin, polstrování, větracího systému, upevnění přileb a grafické práce. Dále návrháři z ryze české společnosti For Bikers s.r.o. zpracovali na vybraných modelech přileb systém integrované nebo vyjímatelné bezdrátové komunikace FB-com, fungující na principu technologie Bluetooth. Tato technologie zajišťuje bezproblémový bezdrátový přenos audio signálu mezi přilbou a mobilním telefonem, MP3 přehrávačem nebo GPS a současně mezi dvěma přilbami ForBikers® až na vzdálenost 100 m. Helmy ForBikers® jsou pohodlné, snadno ovladatelné a komfortní.

Systémy helem ForBikers

FB-DRY – kvalitní polstrování helmy odvádí vlhkost od hlavy do vnějších větratelných partií.
FB-COM – bezdrátová komunikace Bluetooth, umožňuje bezdrátový přenos audio signálu mezi dvěma helmami, mezi helmou a mobilem, mezi helmou a MP3 přehrávačem a mezi helmou a GPS.
FB-VENT – ventilační systém helem ForBikers® je navržen tak, aby proudění vzduchu bylo optimalizované a kompaktně proudilo celou helmou při otevření větracích otvorů.
FB-DARK – helmy mají druhé vnitřní ztmavené hledí, které má velmi jednoduché ovládání. Tímto hledím jsou vybaveny všechny integrální nebo výklopné helmy ForBikers®.
FB-6 – vnější hledí helem je možné nastavit do 6-ti pozic. Hledí dobře drží v jakékoli poloze.

Letošní kolekce ForBikers

V letošní kolekci české značky ForBikers® jsou povedené novinky v oblasti kožených rukavic. Jedná se o velmi kvalitně provedené rukavice, které mají kevlarové chrániče kloubů. Rukavice ForBikers® velmi dobře padnou a mají mnoho ochranných prvků. Svrchní část je vyrobena z extra jemné pravé hovězí kůže. FB-GRIP systém umožňuje pohodlnější uchopení řidítek.  Spodní část rukavice je opatřena silikonovým potisky, které umožní pevnější stisk rukojeti. Novinkou je spojení malíčku s prsteníčkem, tento systém zajistí pevnější úchop a efektivnější využití síly prstů. Ve ForBikers® myslí také na snadné oblékání rukavic. To umožňuje systém FB – RAPID. Rukavice dále mají integrovaný chránič dlaně, který je vyroben z protinárazové pěny a je překrytý kevlarovou textilií. Dlaň rukavice tvoří 3 vrstvy kvalitní pravé hovězí kůže. Veškeré chrániče jsou vždy přizpůsobené příslušné velikosti rukavice. Z toho důvodu například nejmenší rukavice velikosti XS je velmi pohodlná a výborně sedí i na drobnější ženskou ruku. Vysoká kvalita rukavic ForBikers® je daná především provedením a správným střihem. Střih rukavice umožňuje dobře a pevně uchopit rukojeť řidítek motocyklu.

Více na www.forbikers.cz

Motosalon 2013

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště