Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení

Honda

 

Mezi žhavými novinkami v expozici Hondy naleznete například Crosstourer, CBR1000RR Fireblade nebo Vision 50.

Crosstourer

Stvořen pro Ty, které láká volání dálek a dobrodružství. Polykač kilometrů, se kterým se dá hravě překonávat sebevětší vzdálenost v maximálním pohodlí. S Crosstourerem se Vám do rukou dostává sportovně-cestovní esence, kombinována s prvky, které jsou společné strojům off-roadového charakteru. Užijte si sportovní vlastnosti V4 motoru v serpentinách horských průsmyků nebo na otevřené silnici a možnosti cestovat na místa, o kterých jste doposud jen snili. Crosstourer je nakažlivá záležitost, se kterou se nedá jen tak přestat!
Více informací o tomto modelu naleznete zde.


CBR1000RR Fireblade

Je tomu již dvacet let, kdy první generace modelu Fireblade navždy změnila svět sportovních motocyklů a jasně definovala pojmy "totální kontroly" a "radosti z jízdy". Pro nadcházející sezónu se dvanáctá generace této legendy vyšvihla v novém kabátě. Přední maska byla přepracována do agresivnější a dynamičtější podoby a také zbrusu nové odpružení motocyklu pomáhá jezdci, v kombinaci s novými dvanácti paprskovými koly, zvládnout veškeré nástrahy silnice i okruhu.. Na přístrojové desce přibyl měřič času, ukazatel zařazené rychlosti a také otáčkomer s ukazateli ve čtyřech módech. S ohnivým ostřím zažijete takovou vlnu adrenalinu, o jaké se vám doposud mohlo pouze zdát
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

Vision 50

Jednoduchý, spolehlivý, ekonomický skútr za atraktivní cenu. Pokud hledáte společníka na každodenní proplétání ucpanými městskými ulicemi, a jsou pro Vás důležité nízké provozní náklady, právě jste našli optimální volbu. Vision 50 představuje pracanta, který Vám bude věrně sloužit a nezatíží přitom Vaši peněženku!
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

Gold Wing

Od svého debutu v roce 1975 je považován za špičku ve světě cestovních motocyklů a jeho legendární odkaz dále pokračuje. Gold Wing nyní přichází s vylepšeným vzhledem, větším prostorem pro přepravu zavazadel (150 L), lepší ochranou proti větru a nepříznivému počasí, inovovaným odpružením pro jistější a pohodlnější jízdu a bezkonkurenčním komfortem pro jezdce i spolujezdce. Na motocyklu se také nachází nový, vestavěný, 80ti wattový stereo systém podporující formáty MP3, WMA a AAC pro maximální zážitek z poslechu hudby při jízdě. O Vaše bezpečí se postará airbag a pro překonávání kontinentů se hodí nainstalovaný navigační systém. Nový Gold Wing je tu pro ty jezdce, kteří se chtějí nechat hýčkat a preferují nejvyšší možný komfort, jaký dnes může motocyklový svět nabídnout.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

CRF450R – 2012

Nepřekonatelná síla ukrytá v dynamickém odlehčeném rámu - velkokapacitní motokrosový stroj, který vás doveze na stupně vítězů!
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

Integra

Název modelu vychází z faktu, že tento model doslova integruje jednoduché využití skútru s kombinací výkonu a vlastnostmi motocyklu. Při jízdě na Integře Vás potěší vzpřímená jízdní pozice, ochrana proti větru, zavazadlový prostor pro osobní věci či otevřenou přilbu a zároveň také oceníte stabilitu, jakou na běžném skútru budete jen těžko hledat. Výsledkem této kombinace je unikátní, moderní a stylový stroj, se kterým se v maximálním pohodlí můžete vydat na dlouhou cestu či jen tak brouzdat městem.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

VFR1200F

Motocykl, jehož rodokmen se stal kultem pro tisíce lidí po celém světě. VFR1200F je přímou výzvou pro ty, kteří chtějí něco mimořádného, jedinečného. Motocykl, se kterým sklidíte úspěch, ať přijedete kamkoli. Máte rádi rychlou a svižnou jízdu, ale je také vaší prioritou pohodlí? V pohodlném sedle VFR naleznete zalíbení nejen Vy, ale také Váš spolujezdec, se kterým můžete absolvovat stovky kilometrům dlouhou jízdu bez sebemenší známky únavy. Provokují Vás při vyjížďce jezdci na ostrých supersportech? S potenciálem VFR a jeho V4 motoru s nimi můžete zdatně držet krok! VFR1200F představuje vrcholovou špičku nejen v oblasti sportovně cestovních motocyklů, ale také dodává jezdci pocit jedinečnosti a stylovosti.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

NC700S

V životě jste již udělali spoustu kompromisů a ještě jich spoustu uděláte. Když děláte kompromisy, vždy hledáte optimální cestu mezi řadou možností, aby daný kompromis byl ku prospěchu obou stran. Stejné je to s NC700S. Ideální kompromis mezi cenou, výkonem, pohodlím, všestranným využitím, elegancí a jednoduchostí. Ideální balíček pro prakticky smýšlejí jezdce stejně jako pro nováčky, kteří hledají přátelského společníka na všestranné vyžití.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

 

NC700X 

Univerzálnost, praktičnost, agilita a stylovost. Těmito slovy by se dala ve stručnosti charakterizovat novinka NC700X. Optimální kompromis pro ty jezdce, kteří chtějí spolehlivého společníka na každodenní dojíždění do zaměstnání nebo vyrazit na odpolední výlet. Díky zpřímené jízdní pozici a vynikajícímu odpružení, pohodlnému sedlu a agilnímu motoru se pro Vás každá vyjížďka stane hravou, příjemnou záležitostí.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.

 

Wave 110i

Spolehlivý a stylový parťák pro ty, kteří potřebují úsporný dopravní prostředek na dojíždění do zaměstnání. Na jedno natankování najedete přes 210 km a díky 17ti palcovým kolům a propracovanému odpružení Vás nerozhodí ani případná hrubší vozovka. S novým Wavem bude Vaše cestování napříč městem jednoduchou a příjemnou záležitostí.
Více informací o tomto modelu naleznete zde.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

MOTOSALON 2012

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště