Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení

A-Spirit
 

Společnost A-Spirit, importér značek Aprilia, Gilera, Moto Guzzi, Piaggio, Scarabeo a Vespa pro ČR, představí ve své expozici hned několik velice atraktivních modelů.

Návštěvníky tak jistě zaujme „vlajková loď“ značky Aprilia, tedy superbike RSV4 Factory APRC v novém designu pro rok 2012. Nového „kabátku“ se dočkal i další model značky, brutální supermoto Dorsoduro 1200. A doslova horkou novinkou je pak městský skútr se sportovním designem, SR Motard 50/125.Značka Moto Guzzi sází na stále oblíbenější klasické motocykly, v její sekci si tak budeme moci prohlédnout nejen významně inovované verze modelu V7, tedy V7 Stone a V7 Special, ale i střední custom Nevada, který do letošního roku vstupuje nejen s novým vzhledem, ale především s novým motorem.

Kategorii skútrů pak krom jiného zastupuje novinka Piaggio Beverly 350 Sport Touring, střední skútr s mnoha progresivními a pro tuto kategorii unikátními vlastnostmi, například brzdovým systémem ABS či kontrolou trakce.Nestárnoucí značka Vespa pak přichází pro rok 2012 s modely v nových barvách a limitovaných edicích.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

MOTOSALON 2012

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště