Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
7.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení

Nový finanční veletrh PENíZE na brněnském výstavišti

 

Novinkou v jarním veletržním kalendáři je zcela nový finanční veletrh PENíZE, který se uskuteční v termínu od 8. do 11. března na brněnském výstavišti. Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE je jediným takto zaměřeným veletrhem v České a Slovenské republice. Pro všechny zájemce z řad odborné veřejnosti poskytuje ucelený prostor pro prezentaci problematiky osobních financí, návštěvníci z řad široké veřejnosti získají aktuální a zaručeně správné informace například z oblasti penzijní reformy, hypoték nebo spořících státních dluhopisů.

V centru pozornosti nejen penzijní reforma
K jednomu z nosných témat veletrhu samozřejmě patří chystaná penzijní reforma. Návštěvníci však mají jedinečnou možnost získat nezávislé odborné informace ze všech oblastí týkajících se osobních financí a investičních příležitostí. Můžeme se těšit na prezentaci subjektů z řad odborných asociací, ministerstev, státních institucí, bank, pojišťoven, finančních poradenských firem a dalších souvisejících organizací. Informace z výstavních expozic doplní aktuální informace z odborného doprovodného programu veletrhu.

Nejen novinky ze světa financí
Souběžně s Veletrhem osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE se uskuteční tradiční návštěvnicky oblíbené veletrhy Prodítě, Rybaření a Motosalon. Vzniká tak ucelený komplex jarních veletrhů, který přináší aktuální informace pro celou rodinu.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

MOTOSALON 2012

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště