Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
3.-6.3. 2011

Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení

Druhý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, příslušenství a oblečení MOTOSALON, který se letos odehrál v pražském výstavním areálu v Letňanech, opět přilákal desetitisíce motocyklových příznivců. Po celou dobu veletrhu proudily do dvou hal, kde se prezentovalo na sto vystavovatelů, davy lidí. Celkově veletrh navštívilo téměř 44 tisíc návštěvníků. V Press Centru se akreditovalo 152 novinářů.
Důvodem vysokého zájmu ze strany návštěvníků byla především nabídka drtivé většiny motocyklových značek dostupných na našem trhu a neméně zajímavý doprovodný program. Ten zahrnoval atraktivní ukázky motocyklových kaskadérů, programy věnované bezpečnosti provozu a nechyběly ani expozice veteránů. Na veletrhu mohli návštěvníci potkat také populární osobnosti motocyklového sportu, jako jsou závodníci Karel Abraham, Jakub Smrž, Michal Filla nebo motocyklový cestovatel Jaroslav Šíma.
Vystavovatelé v Letňanech představili návštěvníkům nejednu novinku. Mezi těmi nejvíce vyhledávanými byly mj. například cestovní šestiválcový BMW K 1600 GL nabitý nejmodernější výbavou, modernizovaná Aprilia Dorsoduro 1200 ABS, horká novinka Honda Crossrunner, Suzuki GSX-R 750 nebo nová generace endura Yamaha Super Tenéré.

MOTOSALON v číslech

Počet vystavovatelů: 96
Počet návštěvníků: 43 789
Počet akreditovaných novinářů: 152
Obsazená výstavní plocha: 17 000 m2


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště