Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

CZECH CUSTOM GRAND PRIX

 

Motosalon doprovodí soutěž přestaveb Czech Custom Grand Prix

Mezinárodní veletrh Motosalon letos v Brně doplní velkolepá soutěž motocyklových přestaveb Czech Custom Grand Prix, která je součástí celosvětového klání upravených motorek AMD. Akce v pavilonu F brněnského výstaviště slibuje okolo stovky unikátních strojů, které budou soutěžit v deseti kategoriích. Ty nejlepší postoupí do celosvětového finále, které se bude konat v Kolíně nad Rýnem.

Jednotlivé kategorie zahrnují motocykly od zcela nově postavených strojů, kde v podstatě není žádné omezení, přes upravené stroje značky Harley-Davidson nebo Indian, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek Jawa či ČZ.

Zhruba polovinu soutěžních strojů budou podle pořadatele Ondřeje Hrůzy tvořit exponáty ze zahraničí. Zastoupené budou stavby z Německa, Itálie, Nizozemska, ale i Polska, Maďarska nebo Ukrajiny.

Podrobnosti zájemci najdou na stránkách https://www.customgp.cz/cs/, kde se mohou hlásit i úpravci, kteří se chtějí se svým výtvorem zúčastnit. Pro návštěvníky veletrhu je jistě užitečná informace, že na Motosalon i Custom GP platí jedno vstupné, tedy že si nebudou kupovat žádnou vstupenku navíc.

Motosalon nabídne největší soutěž přestaveb ve střední a východní Evropě

Součástí veletrhu motocyklů Motosalon v Brně bude letos mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix 2020. V čele pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který spolu se svým týmem stál posledních 15 za jinou akcí s názvem Bohemian Custom Bike.

Motosalon nabídne největší soutěž přestaveb ve střední a východní Evropě

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště