Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Z Dakaru zamíří na Motosalon

 

Zatímco Tomáš Ouředníček a David Křípal zdolávají 11. etapu Dakarské rallye z Belénu do Chilecito dlouhou 746 km, na výstavišti v Brně vrcholí přípravy březnového veletrhu Motosalon. Vystavovatelé se připravují na největší přehlídku motocyklů a všeho, co s motosportem souvisí, důkazem čehož jsou letos celkem 3 obsazené pavilony – P a F a populární „zetko“ pak poskytne prostor pro doprovodný program – kaskadérské jízdy a více než 300 značek!

Návštěvníci i odborná veřejnost se mají na co těšit! Svou účast na největší motocyklové výstavě ve střední Evropě již potvrdila kompletní japonská čtyřka Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, americké Harley-Davidson, Indian a Victory, německé BMW Motorrad, britský Triumph nebo italští výrobci Ducati, Aprilia, Vespa, Piaggio, MV Agusta a Moto Guzzi. Nebudou chybět ani KTM nebo Husqvarna, také F.B Mondial a sekci čtyřkolek zaplní stroje značek ATV, Can-Am nebo BRP. Nově se na veletrhu představí například rakouská značka KSR, z Itálie TM Racing a SWM moto, vidět bude i BETA. Na své si přijdou i fanoušci ekologické jízdy. Na několika stáncích budou k vidění elektro skútry.

Každý motorkář musí být řádně vybaven a vystrojen – v první řadě pro svou bezpečnost, ale musí se cítit pohodlně a také chce dobře vypadat. O to se postarají tradiční čeští výrobci i prodejci světoznámých značek, najdete nepřeberný výběr helem desítek značek, pro zajímavost – na Motosalon dojede servisní dodávka helem značky Arai a bude k dispozici návštěvníkům.

Veletrhu se zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Tvářemi Motosalonu se stali skvělí herci a motocestovatelé Pavel Liška a Jan Révai. Chybět nebude populární kaskadér a testovací jezdec primáckého Autosalonu Pepa Sršeň Šiler.

Letos se opět uskuteční anketa Motocykl roku, ve které hlasuje jak odborná porota, tak i široká veřejnost. Pro tu se hlasování spustí už za dva týdny – 1. února 2018.

Motosalon se koná v gesci motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů. Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh Motosalon střídavě koná v Brně a Praze.

Veletrh se uskuteční od čtvrtka 8. 3. do neděle 11. 3. s tím, že pro širokou veřejnost se brány areálu otevřou ve čtvrtek ve 12.00 hodin a ve 13.00 bude následovat slavnostní zahájení jak oficiálních hostů, tak populárních tváří z motobranže.

Datum: 22.1.2018 14:24:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště