Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Suzuki udělala z SV 650 stylové kafíčko

 

Letošní novinkou se japonská Suzuki přidala k vlně stylových cafe racerů, které nachází u zákazníků stále větší oblibu. Jako základ modelu SV 650X posloužil stroj SV 650, ve kterém pracuje osvědčený vidlicový kapalinou chlazený dvouválec o objemu 645 ccm, disponující 72 koňmi výkonu při 9000 otáčkách a 64 Nm točivého momentu.

Trubkový rám  zůstal bez významnějších změn. O něco se zvětšila nádrž, která má 14,5 litru. Zásadní změnou prošla ergonomie a to především díky novým nízkým řídítkám typu  clip-on, které jsou uchycené přímo na vidlici. Přibyl také štítek kolem světla navazující na boční panely a jiné je rovněž sedlo. Novinkou je přední vidlice s nastavitelným předpětím. Změn sice není mnoho, ale SV má svou silnou klientelu už v základní podobě a tahle vylepšená tomu může jen přidat. Zajímavostí jsou i příplatkové LED „mlhovky“ pod hlavním kulatým světlometem.

Suzuki tak s poměrně nízkými náklady  ještě vylepšila svůj středněobjemový bestseller a vytvořila sportovní kafíčko, které si své zákazníky zcela jistěnajde. K tomu by mohla přispět příznivá cena.

Datum: 10.1.2018 10:05:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště