Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

MOTOSALON 2018 zahájen: Hlavně bezpečně a koly dolů

 

Slavnostní zahájení veletrhu MOTOSALON 2018 proběhlo na pódiu v pavilonu P ve 13 hodin. Už před třináctou hodinou se shromáždilo u pódia velké množství návštěvníků a motocyklových fanoušků a vytvořila se skutečně neformální atmosféra.

 

Po příjezdu hostů, které na motorkách a čtyřkolkách přivezli mimo jiné motocykloví závodníci, postupně pozval moderátor Dalibor Gondík na podium primátora statutárního města Brna Petra Vokřála, předsedu motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů Adama Žerta, ředitele Služby dopravní policie Tomáše Lercha, dále Tomáše Neřolda pověřeného řízením samostatného oddělení BESIP, ředitele Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje Leoše Tržila a generálního ředitele Veletrhů Brno Jiřího Kuliše.

Primátor Petr Vokřál zdůraznil spojení Brna s motorkami a motorkáři a pozval přítomné na MotoGP. S přáním krásné a dlouhé motorkářské sezóny přišel předseda motocyklové sekce SDA Adam Žert. K tomuto přání doplnil Tomáš Lerch také nezbytnou bezpečnost a nabídl motorkářům účast na společných projížďkách s policisty. Také za BESIP zdůraznil Tomáš Neřold, že jízdu na motorce je třeba si hlavně užít, nikoli na ní dožít. Pozval návštěvníky na stánek BESIPu, kde mohou vyzkoušet nejnovější bezpečnostní prvky pro jízdu na motorce. Motorkáři musí myslet na to, že jsou zranitelní, a řidiči aut musí být ohleduplní. Leoš Tržil pak nabídl motorkářům vstup do řad policie, která hledá nové posily. Na příštím ročníku Motosalonu pak Služba dopravní policie oslaví 100 let od svého vzniku.

„Motosalon se rozrostl, je tady více značek a věřím, že sem přijde opět přes šedesát tisíc návštěvníků, “ pozdravil hosty i návštěvníky veletrhu generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš, který současně poděkoval za spolupráci dlouholetému předsedovi motocyklové sekce SDA Vladimíru Přibylovi. Veletrh byl oficiálně zahájen přestřižením pásky, kterou před hosty vypnuly moderátorka Eva Decastelo a modelka Lucie Kovandová. 

Datum: 8.3.2018 15:00:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště