Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Kaskadéři Crazy Day ohromí novou show na hranici fyzikálních zákonů

 

 

Kaskadérské triky na hranici fyzikálních zákonů a tělo rozpumpované adrenalinem slibuje nová show, kterou na Motosalon 2018 přichystali borci z Crazy Day. „Budou se divit i ti nejotrlejší z nejotrlejších,“ slibuje drsné kaskadérské kousky Jan Holub. Co třeba uvidíte? Čtěte zde.

 

 

Proti „jeho“ chlapům na mašinách se postaví třeba tým vítěze německé streetové série v kategorii PROFI v in-line bruslích Martin Krutina. Program na Motosalon Crazy Day pilovali od listopadu loňského roku. Včetně nového dvaadvacetiletého moto kaskadéra Marka Wunsche, které se nebojí ničeho. Právě on míní pokořovat zmíněné fyzikální zákony.

 

„Velkou novinkou potěšíme všechny motokáře, kteří se chtějí naučit jezdit po zadním kole, a nebo si to chtějí prostě jen vyzkoušet. Jeden upravený stroj bude na stánku Crazy Day a druhý pak na hlavní ploše doprovodného programu, kde bude možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži pod vedením zkušených kaskadérů,“ uvedl Holub.

Pro ty, kteří disciplíně zvané stunt propadnou nebo už propadli, tak ocení první půjčovnu kaskadérských strojů v Evropě, včetně přepravního vozíku a veškerého vybavení jako ochranných krunýřů, helem a tak dále. „Představíme ji poprvé právě na Motosalonu 2018 a její zahájení se odehraje ve stejném okamžiku jako otevření bran,“ dodal šéf Crazy Day.

Nebojácní pánové myslí i na dětské diváky a tak i pro mají připravený program. „Určitě je nejen rozesmějeme, ale i překvapíme. Dětskému programu, který je zahrnutý v celkové show, se s přípravami věnujeme možná někdy více, než programu pro dospělé a ani tento rok to není jinak,“ poznamenal Jan Holub.

 

Vypilovaná Scooter Jump Show

Loni Crazy Day diváky uhranuli svojí Scooter Jump Show. A kvůli velkému ohlasu ji ještě posunuli dál a na Motoslaonu 2018 se předvede s novou tváří. Pozvání přijal nejlepší slovenský moto kaskadér Peter Bakala. Postaví se proti „domácí“ hvězdě Michalu Martínkovi – jednomu z nejlepších českých moto kaskadérům a všichni pravidelní návštěvníci Motosalonu jej už dobře znají.

„Jako další host bude desetiletá slečna, Denisa Pecháčková, která získala dvě zlata na juniorském mistrovství světa a je vítězkou českého mistrovství v cyklotrialu. Mezi moto kaskadéry se zařadí na svém trialovém kole a na chvilku si vezme i trialový motocykl,“ přiblížil Holub.

Salta na kolech bude házet Dan Miler, Adam Halbich, Jan Pečeňa a Petr Fišera na koloběžce. Kousky na trial kole přdevede Vašek Gryc a jeho hosté. A pak návštěvníci uvidí samotného Jana Holuba, Járu Poláka, Jana Smožka a další.

Scooter Jump Show je o show na malých 50 cmskútrech, které jsou speciálně postavené pro pády a skoky. Na první pohled jsou však nerozeznatelné od běžných strojů. Profesionální kaskadéři na nich předvádí synchronní jízdy, jízdy po předním a zadním kole, smyky, drifty a také již zmíněné skoky a pády.

Těšte se a přijďte se nechat ohromovat na brněnské výstaviště od 8. do 11. března!

 

„Bláznivý den“ jede devátým rokem

Kaskadérské sdružení Crazy Day se uskupilo kolem „profíka“ Jana Holuba v roce 2009 a každoročně představuje nový program. Jako jediní v ČR se zaměřují na synchronní jízdu. Jejich specialitou je také jízda v kouli smrti, v níž si čtyři jezdci kříží směry v rychlosti 50km/h. Koho moto kaskadéřina zajímá víc než jen jako diváka, může si projít sedmidenním kurzem Crazy Day a pak si nechat poradit se stavbou speciálního stroje. Mrkněte na jejich video.

Členové skupiny se díky svému umění často objevují ve filmech. Diváci je mohli vidět například ve snímcích Román pro muže, Líbáš jako bůh, Líbáš jako Ďábel nebo v druhé řadě seriálu Sanitka,. Významně se podíleli na kampani Nemyslíš – zaplatíš.

Datum: 8.3.2018 19:21:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště