Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Hlavní letošní novinka Yamahy má o kolo navíc

 

Převratnou novinkou od Yamahy pro letošní rok se stala revoluční tříkolka Niken. Po několika skútrech jde o první dospělý motocykl se třemi koly. Právě dvě kola vepředu umožňují Nikenu náklon až 45 stupňů a nabízí tak pocit lepší přilnavosti a sebejistý průjezd zatáček.

Přijďte se na něj podívat na brněnský Motosalon, speciální stroj zde zažívá svoji exkluzivní předpremiéru. Taky zde uvidíte repliku motorky, na níž závodí Valentino Rossi. Stánek Yamahy je situován do pavilonu F.


Tříválcový motor DOHC o objemu 847 ccm, známý například z Traceru či MT-09, s výkonem 115 koní a vysokým točivým momentem 87,5 Nm ve spojení s lehkým hybridním rámem vyrobeným z oceli a hliníku zaručují při jízdách na dlouhé vzdálenosti úchvatný sportovní výkon a dokonalé pohodlí. 

Nádrž 263 kg těžkého stroje pojme 18 litrů paliva. Rozložení hmotnosti s jezdcem je přibližně 50:50, což přispívá k vynikajícím jízdním vlastnostem, stejně jako zdvojené přední upside down tlumiče a zadní plně nastavitelná  vidlice, antihoppingová spojka (A&S), kontrola trakce, quickshifter nebo tempomat. Motocykl má vepředu dvě 15palcová kola s plášti o šířce 120, vzadu je klasická sedmnáctka o šířce 190.

O osvětlení se starají vpředu dva LED světlomety a koncové LED světlo. Směrové ukazatele jsou integrované do zpětných zrcátek. Provozní informace jezdci poskytuje kompaktní LCD displej.

První stroje by měly putovat k evropským zákazníkům během roku na základě on-line objednávky.

Datum: 8.3.2018 19:43:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště