Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

BMW loni v Česku prodalo rekordních 330 nových motocyklů

 

Bavorské značce BMW se loni na českém motocyklovém trhu dařilo. Oficiální zastoupení BMW Motorrad ČR prodalo rekordních 330 strojů a na rozdíl od celkového trhu motorek o obsahu nad 500 ccm rostlo.

Značka loni uvedla na trh tři nové modely, z nichž enduro R1200 GS s novým vzduchem a vodou chlazeným boxerem se stalo vítězem ankety Motocykl roku. Na to naváže i letošní novinka R1200 GS v cestovním provedení Adventure. Novým motorem bude nově vybavený i cestovní stroj R1200 RT. Na tradici cruiserů od BMW by měl letos navázat model R1200 NineT a mezi supersporty se objeví novinka S1000 R.

Po loňském úspěchu chce letos importér zopakovat roadshow, v rámci které si motocykl R1200 GS mohlo vyzkoušet kolem 500 zájemců. Letos by podle ředitele BMW Motorrad  Petra Königa měla akce představit nejen "GSko", ale celou modelovou paletu značky. BMW bude dále spolupracovat s projektem Bezpečně na motorce Mirka Lisého a chystá i okruhovou školu nebo RR Days. Dalšími podporovanými akcemi jsou BMW Motorrad race v německém Ga-Pa nebo GS Trophy. Firma také prodloužila spolupráci se závodním týmem IV racing, který po loňských problémech změnil personální obsazení.

 

Pro zlepšení dostupnosti nabízených služeb BMW Motorrad letos rozšíří počet autorizovaných dealerů na šest. Nově přibude společnost ACR Auto z Českých Budějovic, která je zároveň prodejcem vozů BMW.

Datum: 18.1.2014 10:54:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště