Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
8.-11.3. 2018

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Automotodrom Brno představí své motoškoly

 

Doprovodný program veletrhu Motosalon obohatí svými vstupy také Automotodrom Brno. Těšit se můžete na tři workshopy se zajímavým obsahem.

Motocyklová akademie – Z odrážedla do MotoGP

Toto téma je pro všechny rodiče s dětmi, kteří mají zájem o motocyklový sport. Dozvíte se v něm odpovědi na nejdůležitější otázky a ukážeme vám, že začít je snadnější, než by se mohlo zdát. Současně vám zástupci Automotodromu Brno předvedou motorky, na kterých se děti učí jezdit.

Akademie přitom není jen jízda na motorce, ale komplexní sportovní příprava dítěte. A po sezóně to nemusí skončit. Děti mají možnost stát se součástí juniorského týmu Brno Circuit Junior Racing Team a účastnit se motocyklových závodů v ČR a prestižních sérií v zahraničí (Německo, Itálie, Španělsko).

Představení motoškol – zábava a bezpečí

Na Masarykově okruhu se koná několik motoškol, které umožňují zlepšení v jízdě na motorce prakticky všem typům motorkářů – věnují se jízdě v běžném provozu, na okruhu, v terénu i základům stunt ridingu.

Důležitá je skútr motoškola, která cílí vyloženě na začínající motorkáře (15+ a starší). Workshop na veletrhu se zaměří na to, jak se motorka v různých situacích chová, jak vypadá příprava na běžný silniční provoz i možné krizové situace, jak se na motorku správně obléknout a na co si dát pozor před jízdou i při ní. 

Silniční motoškola slouží ke zdokonalení k běžné jízdě a na veletrhu si opět probereme témata bezpečnosti. Čeká vás také debata o atraktivní motoškole po zadním – v čem je stunt riding-kaskadérství na motorce tak sexy? Čím jsou specifické motorky, se kterými se stunt jezdí? Jak začít? Může být stunt riding něčím prospěšný při standardní jízdě na motorce?

Návrat MS Superbiků do České republiky

Mistrovství světa Superbiků je po MotoGP nejprestižnější motocyklovou závodní sérií. Na výstavišti mimo jiné zjistíte, čím se závodní motorky odlišují od běžné produkční výroby.

Datum: 12.2.2018 15:30:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště