Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Yamaha pro letošek přichystala scrambler odkazující na model XT ze 70. let

 

V letošním roce uvede Yamaha na trh novou verzi motocyklu XSR700 spojující tradiční vášeň a charakter s moderními trendy úprav motocyklů. Nový XSR700 XTribute vzdává hold legendárnímu modelu XT ze 70. let minulého století.

Před více než 40 lety představila společnost Yamaha model XT500 se vzduchem chlazeným čtyřtaktním jednoválcem, který se stal jedním z nejoblíbenějších motocyklů v Evropě. Klíčem k úspěchu se stala jednoduchá konstrukce, využitelný výkon a mimořádná všestrannost. Nový model XSR700 XTribute, s barvami vycházejícími z modelu XT a vzhledem klasického scrambleru, si zachovává ryzí charakter XT a vzdává tak čest tomuto kultovnímu motocyklu.

Kombinace nadčasového vzhledu a moderních technologií je dokonalou ukázkou filozofie Faster Sons. Díky jedinečným technickým parametrům dává XSR700 XTribute nové generaci jezdců příležitost připomenout si historii a současně si dopřát moderní technologie a mimořádné zážitky z jízdy.

Řada Yamaha Sport Heritage spojuje nadčasový design a krásný retro vzhled s moderními technologiemi. Široká nabídka od dvouválcového XSR700 přes tříválcový XSR900 po model XV950 s vidlicovým dvouválcem byla vytvořena pro jezdce různých věkových kategorií tak, aby jim usnadnila úpravy podle jejich potřeb a představ.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště