Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Výsledková listina Czech Custom Grand Prix 2020

 

Kategorie National Legends

  1. Místo. - č.80 Max Faragula - Jawa Speciál  
  2. Místo. - č.23 Petr Ptáček - ČZ Monika
  3. Místo. - č.77 Moto Kenny - Jawa 555
  4. Místo. - č.6  Petr Jirout - Satan
  5. Místo. - č.8  Petr Jirout - Lucifer
  6. Místo. - č.76 Moto Kenny - JAWA 350 Stealth

1. místo (Kategorie National Legends) 1. místo (Kategorie National Legends)
2. místo (Kategorie National Legends) 2. místo (Kategorie National Legends)
3. místo (Kategorie National Legends) 3. místo (Kategorie National Legends)

Kategorie Modi Scooty

  1. Místo. – č.56 Jan Volák - Honda
  2. Místo. – č.19 Petr Jirout - Elis BMX
  3. Místo. – č.57 Jan Volák - Piagio
  4. Místo. – č.37 Laura Marko - Vespa GTS 300hpe Super Notte
  5. Místo. – č.42 Jürgen Papst - Vespa GTS 300hpe Super
  6. Místo. – č.40 Faber GmbH - Vespa GTS 300hpe
  7. Místo. – č.61 Pavel Musil - Vespa GTS 300 Super Sport
  8. Místo. – č.33 Valenter Auto a.s - Vespa Sei Giorno 300 GTS
  9. Místo. – č.41 Faber GmbH - Vespa GTS 300hpe Super Camouflage
  10. Místo. – č.60 Jakub Veleba - Blue

1. místo (Kategorie Modi Scooty) 1. místo (Kategorie Modi Scooty)
2. místo (Kategorie Modi Scooty) 2. místo (Kategorie Modi Scooty)
3. místo (Kategorie Modi Scooty) 3. místo (Kategorie Modi Scooty)

Kategorie Super Street Bike

  1. Místo. – č.7  Radek Hnejtek - XR1R Streetracker
  2. Místo. – č.49 Rod Custom Motorcycles - Custom Buell #77
  3. Místo. – č.67 Josef Novák - BnB
  4. Místo. – č.68 Pavel Prikryl - CZduca
  5. Místo. – č.74 BRUNO Mach - BMW
  6. Místo. – č.70 Jiří Heiník - Erzberg Super Enduro R
  7. Místo. – č.18 Víťa Sedláček - Krysa 1400
  8. Místo. – č.9  Petr Jirout - Suzuki GSX 600
  9. Místo. – č.31 Herrmann Tomáš - BANDASKA GSF600

1. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 1. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)
2. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 2. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)
3. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 3. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)

Kategorie Modi Cruiser

  1. Místo. - č.36 Tomáš Hermann - Virážka 750
  2. Místo. - č.13 Karel Vitula - Triumph Rocket III.

1. místo (Kategorie Modi Cruiser) 1. místo (Kategorie Modi Cruiser)
2. místo (Kategorie Modi Cruiser) 2. místo (Kategorie Modi Cruiser)

Kategorie Café, Brat, Bearded

  1. Místo. - č.52 Martin Středa - Phenixs
  2. Místo. - č.53 Lukáš Pokorný - MOOS
  3. Místo. - č.20 Jan Kýša - BMW RnineT
  4. Místo. - č.72 BLACK CLOUD Custom Garage, Lukáš Smejkal - BLACK DIAMOND
  5. Místo. - č.29 Aleš Tomis - BMW OORT
  6. Místo. - č.2   Šimek lukáš - CX Cafe
  7. Místo. - č.88 Aleš Tomis - Yamaha 500 6.2
  8. Místo. - č.39 Siegfried Prugger - Moto Guzzi V9 Bobber
  9. Místo. - č.54 Lukáš Pokorný - Humble No.1
  10. Místo. - č.50 ROD Custom Motorcycles - ROD #015 Triumph Thruxton

1. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded) 1. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded)
2. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded) 2. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded)
3. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded) 3. místo (Kategorie Café, Brat, Bearded)

Kategorie Scrambler, Tracker

  1. Místo. – č.69 Jiří Hejník - ESO
  2. Místo. – č.4   Thrill Customs - Thrill 13
  3. Místo. – č.51 Rod Custom motorcycles - „Last Bullet“
  4. Místo. – č.91 Pavel Přikryl Speed Garage- BMW r86 Scrambler
  5. Místo. – č.93 Pavel Přikryl Speed Garage - XJR 1200 Scrambler
  6. Místo. – č.30 Reichmoto - Moto Guzzi Scrambler

1. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 1. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)
2. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 2. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)
3. místo (Kategorie Scrambler, Tracker) 3. místo (Kategorie Scrambler, Tracker)

Kategorie Iron Redskin

  1. Místo. – č.28 Zbyšek Hazmuka - Apache
  2. Místo. – č.96 VMP Motorcycles s.r.o - Speedy Whistler  
  3. Místo. – č.94 VMP Motorcycles s.r.o - Blody Rose
  4. Místo. – č.95 VMP Motorcycles s.r.o - Scout Army
  5. Místo. – č.73 Petr Hanák - Indian Scout 1450
  6. Místo. – č.81 Vladislav Vondra - Indian Freedom

1. místo (Kategorie Iron Redskin) 1. místo (Kategorie Iron Redskin)
2. místo (Kategorie Iron Redskin) 2. místo (Kategorie Iron Redskin)
3. místo (Kategorie Iron Redskin) 3. místo (Kategorie Iron Redskin)

Kategorie Retro Modified

  1. Místo. - č.83 Kostis KK - Janis Chopperdelic
  2. Místo. - č.16 Radek Stejsa  - Lady Death 
  3. Místo. - č.24 Franta Binka FBi - Shovel 76
  4. Místo. - č.79 Palo Faragula - Grey Mouse
  5. Místo. - č.34 Ing.Peter Köveš - 23 inch Front whel
  6. Místo. - č.35 Tomáš Hill - Arakain
  7. Místo. - č.92 Kamil Bartoš - My Love
  8. Místo. - č.86 Freedom Collection - Harley Davidson Ironblack
  9. Místo. - č.64 Tomáš Pitlík - Wild Cat

1. místo (Kategorie Retro Modified) 1. místo (Kategorie Retro Modified)
2. místo (Kategorie Retro Modified) 2. místo (Kategorie Retro Modified)
3. místo (Kategorie Retro Modified) 3. místo (Kategorie Retro Modified)

Kategorie Modified Harley Davidson

  1. Místo. - č.90 Nine Hills motorcycles - Huracan 
  2. Místo. - č.82 Killer Custom - Erector 
  3. Místo. - č.89 Nine Hills motorcycles - Sinner
  4. Místo. - č.32 Kubajz-Garage (Jakub Sluka)- Cross-Boss
  5. Místo. - č.78 FBi-Motorcycles - TransBöhmerwald 76
  6. Místo. - č.47 Petr Zaplatílek - Mufflon
  7. Místo. - č.59 Kubajz-Garage (Jakub Sluka) - Mc Fly
  8. Místo. - č.48 Jiří Šeps - FOŠNA
  9. Místo. - č.15 Karel Josl - Rat Fink
  10. Místo. - č.3  Milan Voda - Lady Jane

1. místo (Kategorie Modified Harley Davidson) 1. místo (Kategorie Modified Harley Davidson)
2. místo (Kategorie Modified Harley Davidson) 2. místo (Kategorie Modified Harley Davidson)
3. místo (Kategorie Modified Harley Davidson) 3. místo (Kategorie Modified Harley Davidson)

Kategorie Freestyle

  1. Místo. - č.71 Penz Custombikes - Rock steady 
  2. Místo. - č.10 Marek Filo Cult of customs - Teenager
  3. Místo. - č.22 Mechanix.sk - Rival
  4. Místo. - č.63 Tomáš Pitlík - TnorF
  5. Místo. - č.65 Killer Custom - MuTTant
  6. Místo. - č.17 Zdeněk Guziur - NELINKA
  7. Místo. - č.14 Real Development Smith Oldřich - MotorGhost
  8. Místo. - č.66 Václav Hutla - Multicar M 21
  9. Místo. - č.25 FBi-Motorcycles - BÁBA
  10. Místo. - č.26 Ondřej Ipser - Quentin’s

1. místo (Kategorie Freestyle) 1. místo (Kategorie Freestyle)
2. místo (Kategorie Freestyle) 2. místo (Kategorie Freestyle)
3. místo (Kategorie Freestyle) 3. místo (Kategorie Freestyle)

Moteyl Memorial

  •  č.35 Tomáš Hill - Arakain 

 

AMD World Nomination

  • č.80 Max Faragula - JAWA Speciál 

The Best Of

  • č.63 Tomáš Pitlík - TnorF

Top Paint

  •  č.24 Franta Binka FBi - Shovel 76

Datum: 13.3.2020 12:44:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště