Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Výherce motocyklu roku si vybral stroj od Hondy

 

Sto tisíc korun na novou motorku získal za hlasování v anketě Motocykl roku Miroslav Khol z Chlumce nad Cidlinou. V uplynulých dnech si přišel pro svůj stroj do prodejny firmy Nokamoto ve Stěžerech u Hradce Králové. Klíčky od nové motorky mu předala manažerka společnosti Veletrhy Brno Jana Nová společně se šéfem divize prodeje motocyklů Honda Motor Europe Petrem Kříbalou.

Šťastný výherce si vybral novinku z řady New Concept od značky Honda, konkrétně pro stroj NC 750 X v červné barvě. "Rozhodl jsem se pro ni na základě toho, že motocykly značky Honda prodávají v tomto obchodě. Výborně mi tady totiž poradili s výběrem oblečení a motopříslušenství," sdělil motorkář.

Khol má k motorkám dlouhodobý vztah. "Jsem kluk z vesnice a na motorce lítám, od doby, co můžu. Mám k nim blízko," řekl. Doplnil, že jezdí nejčastěji s přítelkyní nebo partou kamarádů.

Nejdál byl zatím v Alpách v Itálii, kde se mu moc líbilo. "Rád bych se podíval také do Rumunska. Slyšel jsem, že se tam dobře jezdí. Záleží na tom, jestli mě tam partnerka pustí. Nejdřív se ale asi vydám na svatební cestu," uvedl výherce.

Doufáme, že na novém stroji najezdí hodně šťastných kilometrů.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště