Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vespa se oblékla u Armaniho

 

Tak jako je značka Giorgio Armani synonymem pro módní oblečení, když se řekne skútr, téměř každý si vybaví značku Vespa. Pro letošní rok se tyto dvě ikony ve svých oborech rozhodly spojit síly a výsledkem je limitovaná číslovaná edice luxusního skútru Emporio Armani. Model vycházející z Vespy 946 má oslavit loňské 40 výročí založení značky Armani a 130 let od vzniku značky Piaggio, která Vespy vyrábí.

Návrháři od Armaniho navrhli speciální verzi Vespy 946 zcela v duchu této módní ikony využívající především tlumené barevné palety: zvláštní kombinaci šedé s jemným nádechem zelené viditelné pouze za konkrétních světelných podmínek.

Kovové části jsou opatřeny moderním povrchem s matným efektem. Název "Emporio Armani" je zvýrazněn na bocích karoserie a logo značky ve tvaru orla je umístěno nad světlometem.

Vespa 946 Emporio Armani, kterou do Česka dováží firma A-Spirit, představuje vrchol současné technologie i stylu. Detaily v hnědé kůži, luxusní doplňky, elektronická výbava a ovládání jsou doplněné například o  rozhraní pro nejnovější mobilní zařízení. Skútr pohání čtyřtakt s elektronickým vstřikováním s nízkou spotřebou a nízkými emisemi, o brzdění vozítka na 12 palcových kolech se starají 220 mm dvojité kotoučové brzdy a brzdový systém ABS.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště