Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Triumph představuje svou expozici

 

Na letošním ročníku veletrhu MOTOSALON budou kromě novinek představeny i motocykly, které tvoří stálou nabídku značky Triumph. Ze segmentu cestovních endur můžeme jmenovat např. Triumph Tiger 800 v mnoha modifikacích dle stupně výbavy nebo sportovně střižený Tiger Sport s tříválcovým motorem o objemu 1 050 cm3. Královskou třídou je modelová řada Explorer, která je osazena rovněž tříválcovými řadovými motory, ovšem s objemem 1 200 cm3. Z dalších velmi specifických motocyklů uvidíte například tzv. roadstery – nekapotované silniční stroje Speed Triple 1050 a Street Triple 765. Populární kategorie cruiserů bude zastoupena např. motocyklem Thunderbird LT s objemem 1 699 cm3.

Retro design nabídne především řada Bonneville. Hvězdou stánku Triumph a celosvětově nejočekávanějším exponátem bude Triumph Bonneville Bobber. Jedná se o nekorunovaného krále všech moderních retro motocyklů, který jako jediný opouští linii šedesátých let a vrací se až do let čtyřicátých, respektive do období těsně po druhé světové válce. V jeho rámu je nastojato uložena dvouválcová dvanáctistovka.

Triumph však nezapomíná ani na milovníky moderních technologií. Nabízí např. cestovatelský speciál Trophy, který kromě relativně široké nabídky vlastního vybavení, elektronicky řízeného podvozku a bohaté porce příslušenství dokáže nabídnout i spárování s chytrým telefonem. Dalším zástupcem je Triumph Tiger Explorer 1200, který kromě kompletně elektronicky řízeného podvozku nabízí např. i asistenta pro rozjezd do kopce nebo do posledního detailu definovatelné uživatelské nastavení, včetně hodnoty kontroly trakce a účinku brzdového asistenta ABS. Absolutní novinkou jara 2017 je pak Triumph Street Triple 765, který ve své špičkové verzi nabízí TFT palubní štít schopný poskytnout jezdci kromě klasického uspořádání palubní desky, také její závodní variantu, včetně základních údajů o telemetrii.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště